Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kassiunia

Szukam koleżanki na imprezy,babskie pogaduchy z okolicy Bielska

Polecane posty

Gość Kassiunia

Czesć:), Szukam przyjaciółki, a może na razie koleżanki, czas pokaże czy zostanie przyjaciółką. Bez podtekstów. Lubię rozmawiać, niestety nie bardzo mam z kim,stąd internet.Dla nie których może być to dziwne dlaczego szukam przez internet ale powiem Wam,że strasznie trudno jest znaleźć taką bratnią dusze:)Większość osób które znam obgaduje,zazdrości np była przyjaciółka zawsze obgadywała każda dziewczynę w Naszym towarzystwie no halo!a później obgaduje z kimś innym mnie no coś jest nie tak albo ze mną? albo z nie którymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka2021
Cześć:) Mam na imię Kasia(20L) i jestem z Bielska Białej. Mam tam swoich znajomych ale nie zawsze na każdego można polegać. Jeżeli macie 20 lub 19 lat jesteście towarzystkie i lubicie imprezy i dobrą zabawę to napiszcie. Moje gg 34943781. Ps. Tylko z Bielska lub bliższych okolic np Wapiennica, Jaworze, Lipnik, Czechowice- Dziedzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooodka
ja jestem z bielska ale niestety jestem duzo starsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z wawy chetnie poznam
fajną babeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi 22
Witam,macie ochote poznać sie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżeńska80
Hejka :) ja również poszukuję koleżanki. Mieszkam okolice Bielska, a właściwie to okolice Czechowic. Mam 33 lata i dwoje dzieci. Dużo czasu wolnego i brak koleżanek, gdyż przeprowadziłam się w Podkarpacia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty88
hejka;) ja tez jestem z okolic Bielska, szukam fajnej kumpeli, przeprwadzilam sie z miasta slaskiego i niestety nikogo tu nie znam :( bedzie mi bardzo mil ;) mam 25 lat, pozdrawiam ! napiszcie: medicalna2@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auroraaa
Hej:)jest tu ktos?Puk puk:) Jestem Ania i od niedawna mieszkam w Bielsku,z checia poznam kogos w tym pieknym miescie:) Cel Przyjazn...Piszcie aurora87a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość czarna
Hej również szukam koleżanki nie dawno przeprowadziłem się do Bielska i nie znam tu nikogo mam lat i 3 letnia córeczkę zainteresowane proszę pisać na emalia czarna36.1976@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam koleżanki z okolic,na pogaduchy,wyjazdy bliższe,lub dalsze . Jakiś czas temu przeprowadziłam się a moje przyjaciółki zostały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka32
IZKAA44 zostaw meila to się odezwe od kilku miesięcy mieszkam w B-B.Jakaś kobitka zainteresowana znajomością?niech się odezwię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja też mam niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka32
Mój meil majunia000@op.pl tylko kobiety,panowie nie...mam męża.Pisać zainteresowane nową znajomością kawa,babskie pogaduchy itp bez podtekstów pozdro p.s.podobne wiekowo czyli ok 30 i po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka32
Dodam,że przeprowadziłam się do Bielska kilka miesięcy temu,stad szukam nowych znajomości zwłaszcza wśród młodych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez szukam kogoś do pogadania, do spotkania się na kawę, na zakupy. mam na imię Kasia . jeśli masz ochotę to się odezwij. Mój e-mail ssloneczko1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoca
Cześć, widzę, że wątek odżył :) jestem z BB, mam 24 lata i chętnie poznam koleżankę (bez poddekstów) do wspólnych wypadów na zakupy, fitness czy imprezy :) jeżeli któraś ma ochotę to pisać na popoca@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka32
Kasia,odpisałam Ci na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka1973
Hej dziewczyny :)jestem kobietą mam 40 lat:) ...szukam koleżanki nie lesbijki :) (okolice Bielska Białej , Czechowic Dziedzic) z którą mogłabym pójść do kina, na kawę, spotkać się, pogadać, czasem wyżalić, gdy jest taka potrzeba...takiej bratniej duszy :)...jeśli również czujesz się tak samotna jak ja to odezwij się :)resztę to już na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziulka1973
może nie jestem lesbijka ale lubie wzajemne mizianie po pipce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika_4
Niedawno przeprowadzilam się do Bielska i szukam koleżanki na imprezy i babskie spotkania ;) jeśli chcialabys poimprezowac wspolnie albo sie spotkać i pogadac to pisz na maila: anga1793@o2.pl Czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia 50
Hej dziewczyny,Szukam szczerej przyjaznej osoby której brakuje towarzystwa na wypady,spacery,pogaduchy.Uwielbiam góry .Kobieta 40+ .Okolice Bielska,Kęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 26 lat i brak mi trochę takiego zwykłego babskiego towarzystwa :) Szukam koleżanki/przyjaciółki z BB na wspólne wypady, pogaduchy czy imprezy - po prostu z którą mogłabym miło spędzić czas :) Piszcie: eruaniel@gmail.com PS: Bez podtekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka mam 20 lat i jestem z Ustronia czuję sie bardzo samotna bo nie mam z koms wyjsc i pogadać mam nadzieje ze znajde tutaj kogos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena1111
Cześć. Dziewczyny pisze w takim samym temacie jak powyżej. Szukam jakiejś bratniej duszy, na pogaduch, jakieś weekendowe wypady na kręgle itd. Nie chciałabym się zagłębiac w powody, ale wierze w to że dzisiejszych czasach znajdzie sie więcej osób, które pochłonęla praca i za późno się obudziły. Mam 25 lat, czekam na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. mam na imię Kasia i też mam 25lat. chcesz to się odezwij ssloneczko1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramcia
Hejka szukam koleżanki przyjaciółki od serca :) wiek bez znaczenia. Jestem mężatką spodziewam się dziecka. Szukam kogoś do rozmów, wyjść więcej info pisz na email. Zapraszam ramciakonior@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam koleżanki ,przyjaciółki takiej od serca z Bielska z którą można pogadać o wszystkim wyjść na zakupy , kawe czy poprostu spotkać się żeby pogadać. Mam 42 lata męża i dzieci ale mimo to doskwiera mi samotność .Jeśli znajdzie sie ktoś kto też czuje sie samotny to prosze pisać kasiasoltysek@gmail.com (interesuje mnie wyłacznie  relacje koleżeńsko-przyjacielskie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×