Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja850

szukam dziewczyny która szuka chłopaka do...

Polecane posty

Gość ja850

cześć szukam dziewczyny która szuka chłopaka z którym mogła by sie rozwijac intelektualnie, ćwiczyć pamięć, myśleć, zadawać sobie pytania, która jest fanatyczką myślenia, której sensem życia jest siła umysłu, myślenie, rozwój, nauka... Napewno by mnie to bardzo ucieszyło, gdybym wiedział, że jest taka osoba, która też szuka takiej osoby drugiej do ćwiczeń, do wspólnej korelacji... Bo rozwój jest czymś najfajniejszym, ale samemu to troche żmudny a z kimś to sie przepytywuje, przepytywuje, wymienia... a z kimś to jest fajniejsze i efektywniejsze, dlatego szukam takiej dziewczyny co jest fanatykiem myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj058
szukasz intelektualnego sparing partnera w spódnicy :D myślenie i rozwój to męska domena :P dziewczyny idą w innym kierunku mąż , dzieci, kuchnia , seriale itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum erotycznym szukasz?
Tu jest dział o książkach i kulturze - można poszukać na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docentpulimander
męski umysł to rzecz arcyciekawa niby do bólu logiczny patrzący na wszystko z chłodnym dystansem , potrafiący każdy dylemat obrobić i przeanalizować myślowo z każdej strony a jednocześnie w pewnych sprawach takich jak np igrzyska lub kobiety wyłączający się całkowicie i kierujący się w tych wypadkach niskimi i prymitywnymi instynktami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafkulce 2
ciekawszą rzeczą od męskiego mózgu są motywy męskiego postępowania najczęściej jasne i całkowicie przejrzyste , mężczyzna zawsze robi coś tylko po to by osiągnąć ustalony z góry cel a trupy padające po drodze usuwa nogą na bok :) miłego dzionka szukający 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×