Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niespodzianka 02

***NIESPODZIANKA DLA PARY MŁODEJ-POMYSŁY***

Polecane posty

Gość Niespodzianka 02

Witam :) Moja siostra za 2 tyg. ma wesele . Bardzo chciała bym przygotować im na weselu jakąś niespodziankę ??? Jak na razie będą obsypani płatkami róż:) a dzieciaki z naszej rodzinki dostaną po specjalnym pistolecie i będą puszczać w niebo bańki mydlane :) Czekam na Wasze pomysły czym można zaskoczyć młodych :) pozdrawiam cieplutki :D[cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ST Ives bay
tylko nie puszczaj golebi zeby ich nie obsraly :) chociaz niektorzy mowia ze to przynosi szczescie :D w sali na pierwszym tancu moze na nich spasc deszcz balonikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli będzie rzutnik i komp
to zrób fajną prezentację - zdjęcia z ich dzieciństwa, młodości, z czasów jak się poznali, z rodziną, przyjaciółmi. Wszystko opatrzone jakimś zabawnym komentarzem i fajną muzyką. Byłam na takim weselu gdzie ten pomysł się sprawdził - zrobili to przyjaciele pary młodej. W czasie przygotowania sprzętu (akurat oni musieli zrobić ekran z prześcieradła), zespół wyprosił na zewnątrz parę młodą ( ściemę puścił, że niby jakiś konkurs :P). Jak para młoda wróciła, była totalnie zaskoczona i wzruszona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaar
Kup im księgę gości weselnych i poproś o wpisy wszystkich gości obecnych na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bańki mydlane różnie się mają, jak pękną na ubraniu to zostawią ślady ;) chyba że na zewnątrz to chcą zrobić? ja ostatnio byłam na weselu gdzie mieli księgę gości tzn taka mała książka jak zeszyt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niespodzianka 02
Ksiega - odpada bo już mają :) Gołębie- sama wykluczyłam :) Zdjecia zmontowane- tez odpadają bo juz sami coś takiego przygotowali i ma byc puszczane w czasie wesela podczas posiłków:) Co do baniek to maja byc puszczane w górę by nie pochlapać młodych :) Więc głowię się dalej i czekam na propozycje, może linki jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
myślze ze jedna - 2 niepodzianki wystarczą bo jak nasrasz tych niespodzianek to nie bedzie ślub i wesele tylko SZOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wielkie niespodzianki nie są fajne. Ja sama organizuję wesele i chciałabym mieć w tym dniu wszystko pod kontrolą więc jakieś niewiadomo jakie niespodzianki nie wchodzą w grę. Chociaż moja znajoma miała zamówioną w Kościele Panią (yloviolin.com) która na skrzypcach grała Ave Maria. Ale to było piękne. To była faktycznie miła ale drobna niespodzianka. Ja się sama teraz zastanawiam czy tej Pani nie wynająć bo grała genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×