Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lutka99999

Wielki kutas, czy maly korniszonek?

Polecane posty

"nie liczy sie wielkosc, a jakosc'' wierzycie w to? sprawdzilo sie kiedys? czy to tylko usprawiedliwienie facetow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta bez D to nie kobieta
sprawdza sie, czy to tylko usprawiedliwienie babochlopow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWEL27
lepiej jak jest większy (dłuższy) ale wystarczy średni i fajny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katherinna
Spory jest ok, a to że mały jest fajny to wymysły babskich artykułów pt. "nigdy nie mów mu że małego".Mój kochanek ma dużego.. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość someonecrazy
poczytaj sobie trochę na ten temat. nie trzeba zakładać tego tematu. prawda jest taka że nie każda kobieta odczuwa to tak samo i zależy też dużo od pozycji, bo w normalnych/standardowych było wszystko ok, lecz w pozycji od tyłu to moja partnerka już odczuwała pewne bóle :) a po za tym też na pewno zależy jak facet potrafi wykorzystać swoje przyrodzenie :) może być mały, ale wariat ;D albo duży i egoista, zadowoli tylko siebie a o Tobie nawet nie pomyśli :) w sumie też chyba takiego wielkiego znaczenia nie ma jego długość, ale objętość aby Wasze doznania były bardziej odczuwalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wole mniejszy...
Faceci z duzymi kozacza i malo sie staraja, bo im sie chyba wydaje ze to wystarczy... Zato faceci z malymi boja sie krytyki dlatego staraja sie jak moga zeby partnerce bylo dobrze mimo ich malego rozmiaru. Poza tym z duzymi trzeba uwazac bo jak facet sie rozpedzi to moze b bolec zwlaszcza w pozycjach od tylu, a maly moze wariowac ile wlezie w kazdej pozycji i dziewczyna nie musi sie stresowac ze cos zaboli, pelen relax ;] Ja osobiscie lubie ostry i szalony seks a z duzymi to odpada bo sam fakt ze jest taki duzy juz mnie stresuje :/ Moj byly partner mial malego, ale byl naprawde cudowny w luzku, kazdy stosunek trwal bardzo dlugo i zawsze kochaliamy sie w conajmniej 5 pozycjach podczas 1 stosunku. Zawsze sie staral mnie zaspokoic pierwsza (czasem nawet orgazm po 2-3 razy) i dopiero wtedy konczyl. Terazniejszy partner jest niestety dla mnie za duzy :/ Jak wykonuje gwaltowne ruchy to ból nie z tej ziemi, no i szybko konczy - 2 pozycje to max :( Bardzo czesto wogle nie mam orgazmu, on oczywiscie w kimono a ja w szoku ze to juz koniec... :/ Wiec z moich doswiadczen to raczej oczywiste ze nie wielkosc tylko jakosc sie liczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wole mniejszy...
Oczywiscie tez sa rózne definicje malego Nie mówie o 7cm (podobno takie sa) bo taki rczej sie zawojuje, pewnie wogle by go nie bylo czuc ale 12-15cm to juz ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hung
zadna mi nie wmowi ze dlugosc kutasa nie ma znaczenia tak naprawde kazda dziewczyna marzy aby ja wyruchal jakis obdarzony koles bo wtedy po pierwsze czuja kutasa w sobie a po drugie dochodza i to o wiele szybciej i glebiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Jedne kobiety wola malego inne duzego, zalezy od budowy anatomicznej kobiety,upodoban,doznan ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexymama
Ja tam lubie duze mlode i duze kutasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaciok
mój obecny facet niema zbyt dużego, ale sex z nim jest wspaniały. mój pierwszy facet miał dużego i bardzo kiepsko się starał (nie zawsze mnie zaspokajał) nierzadko mi wręcz ból sprawiał, Tak więc polecam małe, bo facet z małym się bardziej stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dirk17
Gusty sa rozne, jedna woli malego inna lubi duzego. Ja mam dosyc duzego, ale nie za duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin 28
Hej. Moj rozmiar to 16cm i niecale 12cm w obwodzie i jest sztywny jak glaz. Uwazacie ze taki rozmiar jest ok bo żona jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube są lepsze bo się bardziej starają,ładne panny tylko wymagają. małe są lepsze bo są twarde i faceci z małymi się starają a faceci z dużymi nie. Dzieci skonczcie z tym netem i poczytajcie ksiazki. Najlepsze są takie które dbają,kochają,pieszczą,rozpalają,mówią ładnie itd penis dopóki mieści się w normie nie stwarza problemów bo kobiety nie kochają penisów tylko facetów,a samo przyrodzenie to szczegół dopóki jest normalny. Jak jest za duży to jest taki sam problem gdy jest za mały. Trzymajcie się dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×