Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość teermometr

TERMOMETR pomożesz ???

Polecane posty

Gość teermometr

dziewczyny pomóżcie mi wybrać dobry termometr dla dziecka chodzi o jakiś do czoła i do ucha na allegro pełno różnych a nie mam pojęcia jakiej firmy jest godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Polecę   BabyTemp, dobra polska jakość nie jest to chiński sprzęt wątpliwej jakości który będzie wypaczał sobie wyniki wedle humoru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Też nie mogę narzekać na BabyTemp. Czy jeśli chodzi o precyzję czy jeśli chodzi o samo zrobienie pomiaru, wszystko działa książkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjj
Dnia 29.01.2019 o 15:12, Gość adamm napisał:

Też nie mogę narzekać na BabyTemp. Czy jeśli chodzi o precyzję czy jeśli chodzi o samo zrobienie pomiaru, wszystko działa książkowo :)

My też mamy BabyTemp ale częściej niż przy sprawdzaniu gorączki to używamy go jak trzeba dziecku mleko przygotować. Raz już podałem za gorące jak jeszcze nie mieliśmy termometra z podczerwienią....i za dobrze się to nie skończyło ani dla synka ani dla mnie bo potem dostałem jeszcze opr od żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska
Dnia 17.04.2019 o 15:29, Gość mjj napisał:

My też mamy BabyTemp ale częściej niż przy sprawdzaniu gorączki to używamy go jak trzeba dziecku mleko przygotować. Raz już podałem za gorące jak jeszcze nie mieliśmy termometra z podczerwienią....i za dobrze się to nie skończyło ani dla synka ani dla mnie bo potem dostałem jeszcze opr od żony :P

Nam też się sprawdza Baby Temp. Często go używamy przy robieniu kąpieli dla synka. Wiadomo że bobas potrzebuje wody wymierzonej perfekt, za ciepła można odparzyć, za zimna z kolei szybko przeziębić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Każdemu znajomemu, który zostaje rodzicem zdecydowanie polecam Non Contact. Termometr jest świetnym rozwiązaniem. Pomaga zmierzyć temperaturę dziecka, ale i wody do kąpieli. Można też zmierzyć temperaturę mleka czy też temperaturę w pokoju. Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn

Zobacz może Baby Temp – taki nieduży model, który szybko robi pomiary, u mnie ostatnio po tym jak dziecko się urodziło jest w ciągłym użytku między innymi wieczorami, gdy szykuje kąpiel czy robie mleko modyfikowane, bo można mierzyć temperatury płynów czy otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×