Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Wstydzę się "na jezdzca",ma ktoś tak?

Polecane posty

Now właśnie,wstydzę się tak "podskakiwać" i za chiny ludowe nie mogę się przekonać.Nie mogę jak On patrzyłby,a ja tak skaczę Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak samo
z czasem mija, teraz to lubie, a szczegolnie, kiedy piesci moje piersi, no i nie skacze sie przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreddkado oczuu
ja tez daje mu od tyłu na 69 ale na jezdzca mnie krepuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdskfdjfds
a ja bardzo lubie nie mysle o tym ze moj biust czy tez moj niedoskonaly brzuch faluej razem ze mna mi to nei przeszkadza, wylacz myslenei i poddaj sie chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to i ja na początku się cholernie wstydziłam, ale się przełamałam. Zamiast tylko skakać, to przede wszystkim ujeżdżam swojego faceta "jeżdżąc" po nim, posuwając biodrami do przodu i do tyłu w różnym tempie, najczęściej szybko. Podskakuję tylko przy ogramie, wijąc się jak wąż ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooowbojka
nie, bo gdy moja lechtaczka ociera sie o niego to mam nieziemski orgazm;d w dodatku moze piescic moje piersi, ssac i lizac sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka kasienka
przeciez nie musisz skakac...wystarczy ze sie bedziesz ruszac w przud i tyl, doznania jeszcze lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka kasienka
tzn w PRZOD...heh, maly bledzik :) i odchyl sie do tylu...mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam tak samo
bardziej wstydze sie orgazmu, bo on wtedy wszystko widzi, on oczywiscie to lubi i ma zaraz po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki najeźdźca?
Germański kurwa oprawca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do po prostu eM.
a na jezdzca analnie lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Up
Myślę, że większość dziewczyn się wstydzi na jeźdźca. Ja pierwszy raz to można powiedzieć się zmusiłam do tego. Powiedziałam sobie, że muszę się przełamać i tyle. A każdy następny raz to już był spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinka 33
na taki wstyd są sposoby: - możesz zawiązać sobie opaskę na oczy - metoda strusia - nie widzę więc mnie nie widzą i nie ma wstydu. - na jeźdźca tyłem a obrócić się po jakimś czasie i wzroście podniecenia czyli ośmielenia. Nie daruje ci pozycji przodem bo lubią oglądać podskakujące cycki. - trochę alkoholu, jak nie działa to jeszcze więcej, do skutku. - sprowokować go do zastosowania dyscypliny - klapsów w tyłek jak nie chcesz się słuchać i wskoczyć na jeźdźca. Najpierw leciutki a jak nie działa to mocniejszy. Takie klapsy działają bardzo fajnie rozluźniająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary żeniol
Moja żona za nic nie wejdzie na dach, boi się że spadnie, mimo że mam dużego bolca boi się bidulka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżin + tonik i winko czerwone
Siądź tyłem na nim i niech patrzy na Twoje pośladki. Jeśli zapragnie popatrzec na piersi to się odwróc nie schodząc z penisa . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak łatwo powiedzieć siedz na nim,ale nie będę przecież siedzieć jak ta sierota:),a to "ruszanie"sie w gorę i w dól takie krępujące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piko a7
nie trzeba w górę i dół, tak samo fajnie - jak nie jeszcze fajniej jest przód-tył. Mocna stymulacja penisa i głębokie doznania piczki. Na boki też fajnie chociaż delikatniej. Za te wstydzenia należy się siarczysty klaps w dupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×