Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie zakochana............

Co do jedzenia na wyjazd weekendowy

Polecane posty

Gość prawie zakochana............

Zaplanowaliśmy w weekend wyjazd we dwoje. I mam zagwozdkę co można zrobić i zabrać ze sobą do jedzenia, żeby było miło, smacznie i niekłopotliwie? Na miejscu będzie lodówka, ale niestety nie ma kuchenki, żeby coś ugotować, czy chociaż podgrzać. Nie chcę poprzestać na zwykłych kanapkach z wędliną czy serkiem, bo to takie zwyczajne. Może któraś coś doradzi, bo ja mam pustkę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
wez skladniki na salatke - salata, pomidor, marchewka, rzodkiewka, ogorek, co Ci wpadnie w oko :) + troche oleju, octu,przyprawy na sos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naćpana ketonalem
kup konserwy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwio1984
jajka na twardo, ogorki kiszone do przygryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana............
Dzięki, jak nie chcę zwykłych kanapek to tym bardziej odpadają konserwy, wyjeżdżam na dwa dni, a nie na dwa tygodnie. Myślę, że dobrym pomyśłem jest sałatka, tylko jaka? W sałatkach jestem słaba. Jaką mogłabym przygotować np. w sobotę rano, tak żeby nie straciła na smaku i wyglądzie do niedzieli? A skrzydełka kurczęcie w panierce? myślę, że mogłyby być usmażone nawet w piątek wieczorem. Właśnie o takie pomysły mi chodzi - przekąski do zjedzenia na zimno, a do przygotowania wcześniej i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie zakochana............
żadnych pomysłów więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczony kurczak, schab pieczony - smakuje nawet na zimno Sałatka jarzynowa zwykła Sałatka z młodych ziemniaków, pora i ogórka kiszonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można zrobić sałatkę np śleziową - ona jest dobra dopiero na drugi dzień (kroisz w kostkę: ogórki korniszony, paprykę kons, śledzia marynowanego, 5 jajek, pęczek natki pietruszko, 2 cebule, majonez, przyprawy), można też upiec nóżki kurczaka, czy zrobić szaszłyki - też są dobre na zimno, można zrobic garetki drobiowe, tartę warzywną lub na słodko - pomysłów jest wiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfocytek12
skoro to ma być wyjazd we dwoje to nie lepiej wyskoczyć do restauracji na pyszny obiad niż kroić sałatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina009
Moim zdaniem najlepiej wybrać się do takiego miejsca gdzie od razu mają restauracje. Gdy ja wybierałam się na romantyczny weekend zdecydowałam że pojedziemy do Marina Golf Club. Zaraz obok mają kilka restauracji tutaj masz namiary http://www.marinagolfclub.pl/kulinaria/restauracje , no i dodatkowo różne atrakcje a nie tylko siedzenie w hotelowym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XXI wiek, a ty chcesz brac jedzenie na weeknd?:):) :D lepiej bedzie pójsc do fajnem miłej restauracji, romantycznie, klimatycznie, nastrojowo... dobre jedzenie, wino... dziewczyno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×