Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxiouhj

jakie wanienki polecacie do kapieli od noworodka??????

Polecane posty

Ja kupilam normalan plastikowa duza wanienke dla syna. Teraz iestety jest juz nieprzydatna bo syna kapie pod prysznicem w wannie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraty_ pierdaty
ja tez mam normalna, plastikowa wanne w kolorze zoltym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą jaką mieliśmy była profiowana z możliwością siedzenia dla wiekszego dziecka. Nie nadaje sie dla noworodka, bo te profile przeszkadzają jak diabli. Potem kupiłam zwyką, była super ale pękła ;] , następna była głęboka i długa miska i jest rewelacja. ;] Poleca zwykłe, najzwyklejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J tez mam zwykłą w ikei kupiłam. Kuzynka miała z fp i powiem ci ze to wanna dla lalki a nie dla dziecka. Jest malusia. Po 2-3 miesiacach będziesz musiala wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też mialam coś podobnego do "gatki w kwiatki" taką plastikową foczkę do wanny. coś 20 zl to swego czasu kosztowało. Z tym ze tego używalam dla starszego dziecka bo noworodka to bylam w odrobince wody i kladlam na pieluszce podtrzymując ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta plastikowa jest fajna ale zimna i maluch placze trzeba ogrzac przed polozeniem maluszka lub na pieluszce na polecam cos takiego rewelacja :) http://www.mothercare.com/Mothercare-Deluxe-Baby-Bather-Splish-Splash/dp/B001NZFT9I/sr=1-4/qid=1276610062/ref=sr_1_4/276-4650064-8137246?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core wkladamy do zwyklej wanny i kapiemy bobaska starcza spokojnie do 7 msca gdy maluch upracie sie podnosi i chce siedziec polecam tez cos takiego :) http://www.mothercare.com/Mothercare-Aqua-Pod/dp/B0011EZ9WS/sr=1-1/qid=1276610062/ref=sr_1_1/276-4650064-8137246?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka, przeciez najpierw wlewasz wode a potem dopiero dziecko a nie na odwrot, to sie wanienka sama ogrzeje. A po co ja mam wydawac kase na 2 wanienki jak moge kupic zwykla za 30 zl i kapac w niej dziecko do roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież to zwykła wanienka tylko ma naklejki nalepione. I za te nalepki się dopłaca, a one niestety się odklejają jak wanienkę myjesz cieplejszą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie profilowane są do dupy a nie do kąpieli. Dziecko nawet zamoczyć sie porządnie nie może w wodzie. Zresztą, kto co lubi. Ja lałam dużo wody i córka zawsze była zanurzona po szyję, tak zostało do tej pory, uwielbia kąpiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja przerabiałam dwie i mogę
polecić. 1. Ikea Lattsam: http://image.dnshop.co.kr/m_productimages/B663/78/B663_147_280.jpg 2. Fisher-Price Precious Planet: http://ecx.images-amazon.com/images/I/31v6DiGODeL.jpg Obie dobre, pierwsza większa i głębsza, ale bez profilu. Tak naprawdę to nieważne jaką kupisz, bo każda jest dobra. Nawet zwykła miska do bielizny, albo umywalka/zlew kuchenny się nada do kąpieli niemowlęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja przerabiałam dwie i mogę
Podejrzewam, że w tych Prima to nie są naklejki tylko nadruki, bo z naklejkami to by się nie sprzedawały za granicą, a daję głowę że są robione na obcy rynek, bo zajeżdżają mi jakoś UK. :) Szczególnie te z Kubusiem wyglądają jak Mothercare. Rzeczy typowo polskie są utrzymane w innej stylistyce. Wy też odnosicie takie wrażenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tych wanienek nie miałam. Mialam dla małego zieloną z kaczuszką i ta kaczka to byla naklejka, ale mam nakladkę na toalete z puchatkiem i to jest nalepka i mialam fioletową "foczkę" do kąpieli z teletubisiami i też to byla nalepka więc tak mi sie zdaje ze i tu jest nalepka a na fotkach tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja kupiłam dużą zwykła wanienkę plastikową,nie widzę sensu kupowania wymyślnych wynalazków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsg
Onda ze stojakiem, super sprawa, nic się nie ślizga, jest wygodna, nie boli kręgosłup. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsg
Nie działa link :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsg
Aha, i jeszcze po fototemat :) Lalka do golenia i śpioszek mop wygrały u mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalalalalala
No dobra. Leży sobie taki maluch na tym leżaczku, w wannie, czy w wanience profilowanej i co? Umyjesz go tylko z przodu? I tak trzeba bobasa podnieść, żeby dobrze plecki umyć, czy główkę. Bez sensu te leżaczki i profile. Zwykła wanienka najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podnieść, tylko przełożyć
przez rękę brzuchem do dołu pupą do góry. Żadna nowość. Co do tych kontrowersyjnych wanienek, to idiotyczny link i idiotyczna osoba która zrobiła to zestawienie, bo to nie jest żadna wanienka tylko TummyTub, które ma już z 10 lat i zajebiście się sprzedaje na świecie, jest stosowane przez położne w szpitalach, matki noworodków cierpiących na kolki i obyte w świecie Polki (do których na 100% nie należy przygłup z dzieci.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticketpro
ja taka kupilam dla mojej corki i na poczatku byla super szczegolnie hamaczek,ale dla wiekszego dziecka jest malusia szybko bedziesz miusiala kupic nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggnesss
Kalina ta wanienka jest super i w sumie sama sie teraz tez zastanawiam, bo juz pozostały mi 3 mc i zabieram sie zawyprawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaniedbanaMama
Nam sie taka nie sprawdzila, myslalam, ze bedzie fajne i wygodne, a jest do dupy... Kupilismy zwykla prosta wanne. Bo ani to poreczne, ani wygodne. Ten lezaczek calkiem do dupy, bez niego wanna plytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti1234
ja kupiłam w mother care - przynajmniej się nie wywraca i jest stabilna bo te wszystkie tanie Tegi chwiały sie jak trzcina na wietrze i do tego zajmowały ogromnie dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM333
Miałam tą wanienkę, sprawdza się dla noworodka, maluszek leży bezpiecznie w hamaku ,nie stresowałam się pierwszymi kąpielami.Ale faktem jest,że szybko z niej wyrośnie i trzeba kupić następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhuoiuashjkdfnkfuds
najzyklejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestevernot
Ja tez polecam wanienke bez profilowania , wbrew pozorom nie sprawdza sie przy noworodkach bo i tak trzeba je podtrzymywac, a ciezko jest je polozyc przez ten "garb" do siedzenia. Natomiast starsze dziecko, ktore juz samo siedzi wcale tego nie potrzebuje. Tutaj sprawdza sie zwykla wanienka, ktora jest tez nieco glebsza. Z mojego doswiadczenia polecam wanienki ze stelazem. Super rozwiazanie! Sklada sie na plasko, wiec stoi sobie za pralka, na czas kapileli rozklada sie w 10 sekund. Napewno bezpieczniejsze/ stabilniejsze niz krzesla, stoly pralki itp. oraz bardzo wygodne dla naszego kregoslupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
Jestem na tele i nie mam za bardzo jak wejść w linki. Ja mam mała plastikową jak wyrośnie przeskakujemy do wanny. Mam narożnikowa więc jak zacznie siedzieć to bez problemu będzie ok. Wolę zainwestować w gadżety typu leżączek tiny love czy inne zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×