Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxiouhj

jakie wanienki polecacie do kapieli od noworodka??????

Polecane posty

Gość gość
zwykła wanienka za 30zł , a po pół roku do wanny lub brodzika ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscggg
Onda - profilowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz wyhaczyłam fajną promocję na wanienkę. :) w Polomarkecie ;) a wygląda na bardzo fajną i porządną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam z ikei i bylam bardzi zadowolona, teraz przeniosla sie do duzej wanny i moze chlapac dowoli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy taka składaną wanienkę z korkiem, który zmienia kolor, jeśli temp.jest powyżej 37 stopni bodajże. Fajna sprawa - łatwo ją przechować - mało miejsca zajmuje, szybko, poręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląda spoko, duzo kosztowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Mnie się zdarzyło zamawiać ostatnio wanienkę turystyczną i fajny model marki Bebedue Karibu, składany, mieli na stronie www.minitraper.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatyma
Sądzę, że nie ma co kombinowac. Noworodka najwygodniej wykąpać w takiej prostej wanience, za ok 20zł można dostać np tu: http://www.polomarket.pl/gazetki/6/#19/z A większe dziecko ma wielką frajdę z kąpieli, więc niech pluska się w zwykłej wannie (bezpieczniej) lub pod prysznicem (trochę ceregieli, ale oszczędniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapchrap
Proste rozwiązania są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanienka za 300zł/??? chyba kogoś pogięło!!! że też są na to chętni.. najlepsza to mała (86cm) zwykła z odpływem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yennefer2
Kurczę nie widziałam, że w ogóle coś takiego można kupić :) Niesamowite jakie teraz już udogodnienia są :) Czytałam też ciekawy artykuł o wanienkach dla niemowlaka na http://emaluszki.pl/1132_kapiel_niemowlaka.html , może was to zainteresuje. W każdym razie najważniejsze aby wanienka była wygodna i bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira29
I tu się zgodzę najważniejsze to bezpieczeństwo!:) Mi koleżanka poleciła wanienkę Camele'o firmy Beaba i u nas świetnie się sprawdza, jestem nia zachwycona:) dodatkowym plusem jest to że ma dodatkowy odpływ wody. Kupilismy ja chyba w sklepie internetowym kinderland24. Naprawde jest warta swojej ceny i szczerze moge ja polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne, zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy taką wanienkę nadmuchiwaną, córka się urodziła w lato i świetnie się sprawdzała, zabieraliśmy na wszystkie wyjazdy. www.babymama.pl/wanienka-skladana-nadmuchiwana-summer-infant-p6169

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przejrzeć ofertę http://babymama.pl/ - szczególnie teraz, ja zamówiłam sporo, bo jest promocja: po wpisaniu hasła: dlamamy wyskakuje niższa cena w koszyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wanienkę z przewijakiem, półeczką pod wanienką i organizerami z boku. Mega praktyczny mebel - moja jest z Chicco :) Nie wyobrażam sobie mieć i osobno przewijaka, i półki na kosmetyki, ręczknik (tu mam drążek na ręcznik) i jeszcze wanienki na stelażu w łazience. Mamy co prawda dużo miejsca, ale wolę praktyczne rozwiązania :) chociaż tak naprawdę to z tych udogodnień korzysta głównie mąż, bo to on kąpie synka codziennie :) <3 https://images81.fotosik.pl/911/6b09eb9075a0dd72med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.05.05 wanienka za 300zł/??? chyba kogoś pogięło!!! że też są na to chętni.. najlepsza to mała (86cm) zwykła z odpływem.. x nie dostań zawału - jak kupiłam wanienkę z przewijakiem Cosatto za 799 zł., używam ją codziennie od ponad 14 miesięcy (myślę, że wystarczy jeszcze na co najmniej 3) i jest to jeden z najlepszych wyprawkowych zakupów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Mamy, Wasze rady są bezcenne, co kilka głów to nie jedna... bardzo dziękuję... Zapraszam, jeżeli macie w swoich szafach i szafkach wspaniałe rzeczy które świetnie sprawdziły się Waszym przypadku lub w przypadku waszych dzieci , a są w doskonałym stanie (jak to przy maluchach zwykle bywa - moc ciuszków z których dzieci wyrastają zanim zdąży wyschnąć pranie usmiech.gif lub przetestowane akcesoria) oddajcie lub odsprzedajcie innym mamom... polecam portal www.mofree.pl darmowe ogłoszenia - mają doskonałej jakości zdjęcia, od razu widać czy wystawiona rzecz jest w dobrym stanie czy ktoś oferuje nam zamiast "paczki ciuszków," paczkę - ścierek do podłogi bo ubranka są tak zniszczone i poplamione, że raczej do niczego innego się nie nadają... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

No ja właśnie też brałam wanienkę z bejbi.eu/129-wanny za grosze dosłownie, bo w okolicach 30 złotych, a używam nie tylko dla maluszka, tylko i na cele kosmetyczne. Duża wygoda taka wanienka. Jak jesteś kreatywna to masz gadżet na długie lata do różnych rzeczy naprawdę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

No ja właśnie też brałam wanienkę z bejbi.eu/129-wanny za grosze dosłownie, bo w okolicach 30 złotych, a używam nie tylko dla maluszka, tylko i na cele kosmetyczne. Duża wygoda taka wanienka. Jak jesteś kreatywna to masz gadżet na długie lata do różnych rzeczy naprawdę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×