Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrekk

Praca dla młodzieży LUBLIN

Polecane posty

Gość piotrekk

Witam. Mam nadzieję że ktoś z Państwa pomoże mi z takim problemem jak w temacie.Otóż...bardzo ciężko znaleźć pracę dla osób które nie skończyły 18 lat:/ Czy ktoś z Państwa nakierowałby mnie w dobry kierunek znalezienia w końcu pracy na wakacje ?? Nie chodzi mi o pracę typu: zrywanie truskawek.Tylko coś na wyższym poziomie:P np. jak rozdawanie ulotek :D Wszystko by się przydało, gdyby ktoś z Was powiedział gdzie można szukać takiej pracy, może ktoś ma jakiegoś znajomego albo obojętnie co aby było. Z góry wielkie dzięki. P.S. Zapomniałem o najważniejszym:P ja za miesiąc kończę 18 lat i chodzę do technikum samochodowego. Także najbardziej marzę o pracy w której chociaż obok stoją samochody:) A tak poważnie to może ktoś wie gdzie można zatrudnić się w myjni samochodowej np. Jeżeli ktoś już wie gdzie można zleźć pracę lecz potrzeba paru osób to jeszcze mam 2 bardzo dobrych kolegów. Jeden 17 lat kształci się na hotelarza a drugi właśnie kończy gimnazjum. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrekk
Aha zapomniałem dopisać że praca może być no do 100km od Lublina nawet. I może przyda się choć troszkę to że mam duże doświadczenie poruszania się jednośladem w mieście jak i na trasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×