Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Biker34_śląsk

Szukam dyskretnej (jednej) kochanki śląsk kraków małopolska

Polecane posty

Gość Biker34_śląsk

Witam, przypadkiem znalazłem takie forum... nie wiem czy to ściema czy nie ale się okaże. Sytuacja jest prosta... lat 34 w zwiazku i nie zainteresowany aby to zmieniac. Jednakże temperament wiekszy niż codzienne życie wymaga :) nie proszę o oceny moralności, analizy psychologiczne tudzień inne rady-porady. Poszukiwana przyjaciółka na romans bez zobowiązań i tłumaczeń w odpowiednim wieku - żadnych małolat szukajacych sponsora. Nie jestem również psychologiem rozwiazujacym problemy egzystencjonalne. Być może temat bezposredni ale to nie znaczy, że jestem tępym młotem. Uważam, że jest zupełnie przeciwnie. Prywatnie nie brak mi dobrych manier, taktu i poczucia humoru. Mobilny, zmotoryzowany na kilka sposobów, wyższe wykształcenie. Jak mozna sie domyslic wiek lat 34, skorpion, szczupły, zadbany, depilowany, sytuowany powyżej przeciętnej. Ale to pozostawiam do bezpośredniej oceny. Bez nacisków i naprzykrzania bo to Wy miłe Panie zawsze o wszystkim decydujecie czy znajomośc się rozwija czy się kończy w dowolnej chwili. Proszę tylko, aby pamiętać o jednym... w moim wieku inteligencja u kobiety rownież odgrywa duzą rolę... w końcu pomyslowość będzie konieczna. Nie komentuje wątków nie związanych z tematem. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ze świętokrzyskiego
Witam, mam 31 lat, szukam podobnie jak Ty autorze, jestem mobilna - Kielce w małopolsce co prawda nie leżą, ale, kto wie, może woj. nie jest dla Ciebie niejważniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biker34_śląsk
wielka szkoda ale świętokrzyskie odpada... bywam tam niezmiernie rzadko... a cóż to za kochanek co bywa raz może dwa razy w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meżulek
zapraszam panie z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×