Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dangol

Pogorzelica- był ktoś??

Polecane posty

Gość dangol

Witam czy ktoś z Was był na wczasach w Pogorzelicy? jak tam jest? polecacie czy nie bardzo? będę wdzięczna za pomoc w podjęciu decyzji czy tam jechać czy nie na wczasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................loiujhygt
straszna wioska to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayaumamam
katastrofa, daruj sobie :( a do jakiego osrodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
ja jade w tym roku do ośrodka który nazywa się przystanej pogorzelica. może jakies opinie ktos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol
Witam ja jade do Kormorana , wiem ze to nie nowoczesny ośrodek aniżadne spa , nie przeszkadza nam to jednak , a moze ktoś ma jakies opinie , był tam? pytam o ta Pogorzelice bo wlasnie zależało by mi na ciszy i spokoju , kiklka knajpek i bede uszczęsliwiona , chciałabym ominać tabuny ludzi i dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherrycoke
tamjest bardzo spokojnie. okolica polecana dla osób chcących pop prostyu wypocząć, rodzin z dziecmi. dlatego tam jade. nienawidze tłuów typu Mielno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli szukasz spokoju i Twoją główną wakacyjną rozrywką nie jest zwiedzanie tysięcy sklepików to jedź do tej Pogorzelicy ;) to taka wioska w lesie w sumie, z jedną główną ulicą, deptakiem do plaży i tyle. jest jak najbardziej turystyczna, knajpy i sklepy z pamiątkami są, ale ilość ludzi i wielkośc miejscowości jest wręcz nieporównywalna do Mielna ;) a i kolejka wąskotorowa jest, można się przejechać do Rewala (chyba) albo Trzęsacza. x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabyłam
Witam. W Pogorzelicy jest super. Fakt że spokojnie ale zawsze można wybrać się na balety do Niechorza- prosta droga ok. 2km może nawet mniej. Tam jest więcej atrakcji imprezowo-nocnych. W Pogorzelicy jest miło, czysto, spokojnie i zapewniam że wrócisz tam nie raz... Ma swój wyjątkowy klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapappapppapa
dangol powiedz mi kiedy rezerwowales i jakie ceny w kormoranie, plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol
zajrzyj na strone tego biura podrózy którego link posłałem płacimy 1000 zł od osoby 10 dni/pełne wyżywienie , przejazd , opł klimatyczna wszytsko w cenie kormoran wydaje ci sie godny uwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapapap
to taki osrodek z lat 80 :) ale kolezanka byla, mowila ok, wiesz zadnych rewelacji sie nie spodziewaj, ale blisko do morza nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywista _Atrakcyjnosc
ja byłam, jest tam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec Ralf
jest tam fajnie,a do Niechorza spacerkiem z przyjemnością się przespacerujecie.Do morza rzut beretką...Ja tam byłem pare razyi jest gucio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol
ktoś jeszcze ma jakieś uwagi? co do Pogorzelicy , albo samego OW Kormoran? będziemy wdzęczni a może jakaś sprawdzona smażalnia , lodziarnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupczatka30.30
Napisałam w drugim temacie... Smażalni jest kilka, lodziarni też :) Ja byłam w jednej, ale zebym pamiętała jak się nazywa :( Mają pyszniaste desery czekoladowe, ale ryba za słona jak na mój gust... To bar tuz koło plaży z ogródkiem k. deptaka... Pierwszy depak w stronę od morza, od strony Niechorza ;) spokój, cisza, czystość... fajnie tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapap
dangol a kiedy bedziesz bo ja tez bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol
papa koniec sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotek;)
ja byłam 2 tygodnie w Pogorzelicy jest świetnie . Woda w morzu ciepła , piaszczysta plaża i zarąbiste zimne lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Poznania
Byłam w lipcu 2011 na wczasach z rodzicami w Kormoranie .Bardzo mi sie tam podobało .Osrodek jest zadbany, w pokoju było czysto a jedzenie pyszne.Bardzo blisko do plazy Pogorzelica jest dobrym miejscem do wyjazdu na wakacje,POLECAM TEN OSRODEK! Ww tym roku jade tam z przyjaciółmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZEN JAREK I MALA OLENKA
Juz kilka lat jezdzimy na wczasy do Kormorana w Pogorzelicy.Jestesmy zadowoleni z pobytu w tym osrodku .Obiady sa tam typowo domowe, kelnerki mile , pokoje mielismy zawsze czyste a kierownik tego osrodka jest zawsze dostepny na miejscu uwazam ze todobre i spokojne miejsce na wyjazd z rodzina na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinistra89898989
POLECAM!!!! Jako dziecko jeździłam tam na kolonie praktycznie co roku i mam piękne wspomnienia. Natomiast rok temu, kiedy planowałam wakacje postanowiłam wrócić do Pogorzelicy na wczasy już jako dorosła osoba razem z mężem i to były super wakacje. Jest to mala wioska, spokojnie i uroczo a przede wszystkim jest piękna, duża plaża z wydmami. nie ma tłoku, i co trzeba przyznać jest bardzo czysto. Jak nad polskie morze to tylko do Pogorzelicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika***
W Pogorzelicy byłam kilka razy już. W sumie jeździmy tam odkąd synek skończył rok.Tam jest zawsze sporo ludzi z dziećmi,rodzin. Pogorzelica to idealne połączenie morza i lasu. Sklepów,kafejek za dużo nie ma ale jeśli zależy Ci na wypoczynku i spokoju a nie na lataniu po sklepach to jest fajnie,cisza i spokój. Przy Pogorzelicy masz zaraz Niechorze--> tam dzieje się dużo więcej ale w sezonie ciężko jechać wózkiem po chodniku,bo tyle ludzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram : Omijać szerokim łukiem! Nie polecam ośrodka na wczasy, jak i do pracy. 1. Szef udaje miłego tylko przy gościach, na kuchni pokazuje swoje bestialskie oblicze. Chamski, wulgarny, egoistyczny. 2. Pracownicy pracują, a właściwie harują od rana do wieczora (po 12-13h) a wynagrodzenie nie jest tego warte.. marne pieniądze. 3. Patrząc jak na kuchni przygotowywane jest jedzenie..obiadu nie chce się jeść... fuj. (np. dwu tygodniowe skrzydełka od kurczaka i dwutygodniowy schabowy są krojone drobno i dodawane do bigosu czy gołąbków, mleko rozcieńczane jest z wodą, a chleb który jadłeś wczoraj na śniadanie i go zostawiłeś..zjesz go na drugi dzień..z masłem jest tak samo). 4. Sprzątasz syf niemożliwy ( lodówki ze szczurzych odchodów, od kurzej krwi) aż rzygać się chce! 5. Myjesz wszystkie okna na każdym piętrze codziennie przez kilka dni. ;/ (bo nie ma nic do roboty). 6. Zamiatasz szyszki codziennie..kilka razy dziennie (syzyfowa praca) 7. Na obiad i śniadanie masz może...hm.. po ok.10min, bo zaraz są wyzwiska, że za długo jesz. 8. Twój obiad to resztki obiadów gości. 9. Nie usiądziesz na chwile, bo zaraz jest : \"Tu nie wolno siedzieć, pracuj! Bo zaraz odpiszę Ci godzinę pracy za siedzienie\". 10. Nie można stać bezczynnie nawet jeśli nie ma pracy na tę chwilę. A najlepsze jest to ,że byłam kelnenką,a robiłam wszystko co popadnie: od sprzątania kibli z gówien w pokojach, mycie zasyfionych lodówek po bycie \"kelnerką\". A dla Pani Joli słówko: Człowieku jeśli stoję to oznacza, że nie ma gości na sali, jest czysto, stoliki są sprzątnięte i nakryte.A Ty wiecznie drzesz ryj: \" Idź sprzątaj, nie stój tak\" ...grr.. jak tu nie tracić nerwów.. i Tak było codziennie. Tych przykładów jest o wiele więcej..o wieleeeeee..! Pani Jola to wredna kobieta.. Jak szef powie to Jola nawet latać może..wchodzi mu w d**e (jak szef chce kawę to na szklance nie może być nawet jednego zacieku..co w tym przypadku jest nienormalne) ;/ Dla Joli nigdy nic nie będzie dobrze zrobione : to za dużo ziemniaków nakładasz dla gości, to za dużo surówki, to za krótko sprzątasz pokój, to za długo, to źle okna umyłaś, źle zamiotłaś. Kilkoma słowami: dla niej nigdy nie będzie wystarczająco dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w pogorzelicy wiele razy i jak ktoś chce naprawdę odpocząc to bardzo polecam nie ma tam tłumów jak w większych miejscowościach, typu mrzeżyno czy pobierowo, nie ma dyskotek, kilka ośrodków, kilka knajpek, parę sklepów z pamiątkami i nie zatłoczona plaża ja nienawidzę chodzić w masie ludzi deptakiem a nawet nie deptakiem, bo deptaków w nadmorskich miejscowościach zachodnich nie ma, tylko jest normalna ulica a ludzie tłoczą się na chodniku :O jak ktoś chce ekscesów to spacerkiem do niechorza może sie przejśc co do jedzenia - polecam nie kupować w ośrodku (jeśli chodzi o obiady) tylko w knajpkach - cena ta sama a macie wybor a najbardziej polecam bar na polu namiotowym przy plaży, w na końcu pogorzelicy, w drugą stronę jak niechorze, za 10-12 zł zjecie smaczny, domowy obiad a zupa rybna jest tam suuuper http://e-turysta.pl/szczegoly-noclegu/pole-namiotowe-pogorzelica-103127.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koosmitka
O czym Ty piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prawo skażone ( lekko radioaktywne tereny po ruskim wojsku :/ ) na lewo ujdzie , zresztą Bałtyk to ścieki chemiczno-oradioaktywne , w necie macie mapkę tego szamba , odradzam kompania , miejscowi nawet nie chodzą tam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miko1
Bardzo fajna spokojna .polecam dla rodzin z dziećmi. Jeśli chcecie tanio i dobrze zjeść to polecam Małą gastronomię na ul.Wojska polskiego 13. - pozdrowienia dla miłego właściciela od amatorów flądry z Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mimi
okropna wioska zaniedbana , nic ciekawego nie ma , pelno ruin, zaniedbanych niecynnych osrodków , nie polecan ow dziejba leśna cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogorzelica to najlepsza miejscowośc na odpoczynek z dziećmi...byłam w tamtym roku i jest meggga zadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×