Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suzi2398

Wytryski na twarz - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość jolak nikdone
ja sie zawsze uzgadniam z facetem zeby dał znac jak konczy podczas sexu oralnego no i zawsze przyjmuje sparme an twarz, wole to niz do buzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marunk1
Spróbuj to sie przekonasz czy wytrysk na twarz jest fajny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeezycieee
ja lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojeezycieee
nie mysle o tym..tak sie po prostu dzieje..wiem ze jego to kreci..a ja lubie sie czuc lekko sponiewierana;) zreszta sam smak jest nijaki wiec nie przeszkadza mi to..i zawsze mu potem wylizuje fiuta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
nie podniecaj się aż tak :P ja tam wolę do buzi, ale na twarz też jest super i nie czuję przy tym poniżenia. przecież "gdzieś" skończyć musi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
to jest problem tych 12 -latek i ich rodziców, a nie mój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huj ci do moich rodziców cwelu więc nie kozakuj,po 2 jak czytam twoje posty to mnie mdli .Kim ty kurwa jestes pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
oho. widzę, że topik zaczyna nabierać poziomu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój stary spuszczał ci się na twarz jak miałeś 2 latka i wryło ci sie to w pamięć jebusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wesele weselu Najwyraźniej tak ale nie mogę obojetnie patrzeć jak jeden debil zaciesza i bluzga innym ,to tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było nie dzielić naszej miłości pomiędzy mnie a nasza prababcię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać Marycha jest z tych niższych sfer które aby lepiej się poczuć ciskają słowami których nawet do końca nie rozumieją ale usłyszały je kiedyś i wydawały się im ostre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
a ja już myśle sobie, że wy to robicie celowo ;p każdy siedzi przed kompem i sie onanizuje pisząc te teksty i fantazjując :P robicie to jeden drugiemu celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie widziałem aby kogoś obrażał bo pisał to wszystko w sposób żartobliwy, ale w sumie to Wasza kłótnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czasem trzeba użyć mocnego słowa bo do debili inne nie docieraja i niestety przykro mi że zniżam sie do waszego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
a ja dalej myśle, że wy sie tym rajcujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę spać ale dopiero jak przestaniesz stukać babcię za bardzo to z pietra słychać i nie da sie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
marysia - jakbyś tego nie lubiła, to byś nie odpowiedziała. Ba! nie zajrzałabyś na ten topik!!! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zajrzałam na ten topik nie dlatego, że mnie takie rzeczy rajcują tylko przez przypadek ,poczytałam wypowiedzi i postanowiłam skomentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot lukot
ale o co tak naprawde chodzi?marysia-nic nie tlumaczy takiego slownictwa.Mowisz-piszesz badz co badz do czlowieka.na chamstwa nie reaguj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele weselu
ale o co chodzi? w temacie jest pytanie. odpowiadamy tak albo nie. wszystko. ew. można dodać uzasadnienie, a ta filozofia komu potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dorosły kurwiarz już jest,pewnie niepocieszony 30 paro latek bez szans na jakąkolwiek zmiane ,na lepsze jutro ,żaaal:D tylko sieciowo sobie mozesz poużywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot lukot
>wesele weselu ale o co chodzi? w temacie jest pytanie. odpowiadamy tak albo nie. wszystko. ew. można dodać uzasadnienie, a ta filozofia komu potrzebna?> ---- ta -twoim zdaniem"filozofia"potrzebna normalnym,kulturalnym ludziom.Nazywa sie ona-KULTURA.Moze jeszcze-szacunek do drugiego czlowieka.Wielu Polakom niestety tych przymiotow brakuje.Skutek-patrz wokol siebie.Wokol nas......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×