Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suzi2398

Wytryski na twarz - co o tym sądzicie?

Polecane posty

Za to twoja mama juz cie skresliła z testamentu i babcia za to na pietrze też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum z tego co mi sie wydaje nie jest p prostytucji wiec nie musisz sie reklamować i tak cie nikt nie zerżnie ,na innych forach tez widziałam twoje ogłoszenia.Jak chcesz zarobic idź do pracy a nie szmać się za kasę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysługi są darmowe, mylisz pojecia przysługa a usługa to co innego .Ty to na lekcjach stawiałeś pały chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale nie korzystam z usług dziwek więc odpadasz i nie musisz sie maskować ,że to twoja 1 taka propozycja chyba w tym dniu .Takich jak ty mogę mieć na pęczki i to za free więc odpuść sobie.A tak po 2 jesli jestem nieletnia i proponujesz mi sex albo jakąkolwiek inną forme inicjacji seksualnej mogę cie zgłosic na policje i pójdziesz siedzieć.Zrobia z toba porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo sie zastanawiałeś co odpisać ,widze że myślenie nie jest twoja mocną stroną .Tak naprawde jesteś pewnie podstarzałym,zboczonym gnojem bez szans na awans ,chetnie spuściła bym ci łomot szmato męska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki facet jak ty czyli co opuzniony w rozwoju niedoceniony osiedlowy obciagasz,jak pójdziesz do ciupy to dosyc naspuszczasz sie na ryja kolega z celi cwelu .Także masz racje trenuj złamasie ale dalej na babce heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj ja pisania zawsze mogę sie oduczyć ale ty obciagaczem i szmatą bedziesz juz zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej pracować w fabryce niz być takim skurwysynem bez zasad który wymieka i sciemnia na szybkiego że musi iść spać.No tak babcia czeka,ja mam szanse na start w zyciu a ty jesteś już wypalony na finiszu i nigdy nie dobiegłeś do mety i to jest smutne.Ale dzięki za motywacje będę sie uczyć żeby nie być taka jak ty,po to żeby nie stac w bramie z fonem i trzepać staruszki z kasy .To nie jest zycie tylko kurestwo .Dobranoc miłych senków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do buzi nie lubie wiec kiedys ustalilam z moim facetem ze ma mi powiedziec kiedy dochodzi, wyjme penisa i niech wytrysk bedzioe na moje piersi potem sie tule do jego nog, jest milo ale pare razy wytrysnal mi na twarz w moje piekne wlosy........... :( a raz w oko :( sie wkur***** bo mialam otwarte hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×