Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nati_1309

Jakie sandałki dla dziecka??

Polecane posty

Synek ma półtora roku i chcę mu kupić sandałki. Tylko nie wiem które są lepsze. Te z zkrytą piętką czy z odkrytą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes fanclubu głupiej jagody
zależy ile czasu dziecko chodzi , ja mam takie http://www.bartek.com.pl/produkt.php?id=1962 i takie http://www.ireko.nazwa.pl/summer_shoes/product_info.php?cPath=3_10&products_id=113 i takie http://www.sklepnike.pl/index.php?page_id=6&search=1&showCat=331 Wszystkie dziecko może nosic , tak mi ortopeda powiedział bo zięłam je do niego , jezeli piętka nie jest zabudowana to dziecko cwiczy staw skokowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska5
według mnie piętka powinna być zakryta, żeby nóżka była stabilna. Kupiłam córce te buciki http://www.memoinfo.pl/MEMO-Atena-sandal. Z Memo mamy już drugie butki i na razie nie mogę narzekać. Są elastyczne, nie obcierają, mała chętnie je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska Boze jakie brzydkie
te sandalki! dziewczyno, wez ubierz to biedne dziecko jakos ladniej, a nie w takie komunistyczne sandalki starej daty, ktorych nikt nie swiecie dzieciom nie zaklada, tylko polskie matki :o Boze, biedne dzieciaki w takich szmatlawcach musza chodzic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoana678333
a mi się nawet te Memo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba najważniejsze zeby buty nóg nie koślawiły i nie odparzały ... no i nie wszystkim się to samo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajjjska89
słomka ma racje, takie "gumowe" sandałki są najlepsze dla dzieci, sa wygodne, po ciasku dobrze sie w nich biega, sa leciutkie. My tez zawsze kupujemy takie i jak co rok sie sprawdzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryllka222
W Mivo widziałam ze maja teraz 50% zniżki na wybrane produkty, wiec spokojnie mozesz sobie teraz tez wybrac coś ciekawego i jeszcze na dodatek w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając już okropny wygląd, naprawdę kupujecie dzieciom sandały za 199zł? Ja nawet sobie takich nie kupuję na kilka sezonów. A dziecko pochodzi w tym 3 m-ce i za chwilę za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slomka sandałki które ty kupiłaś to sandały typowe na basen, jezioro ogólnie tam gdzie jest piasek i woda a nie asfalt i codzienna zabawa na placu zabaw czy chodzenie po mieście. Moja córka też ma te sandałki. Ja do codziennej zabawy na dworze kupiłam sandały se skóry , również elastyczne, lekkie , oddychające z odkrytą regulowaną piętą choć pasek na pięcie jest dość gruby, dobrze trzyma piętkę. Kupuję sandały Ramdam GBB a te o których pisałam to Firma Stups z Zalando które kupiłam wyjątkowo bo spodobało mi się że są ze są skórzane z elementami materiałowymi, elastyczne (ala żelowa podeszwa) i stopa świetnie w nich leży. Teraz kolejna rzecz to taka że dla 1,5 rocznego dziecka kupiłabym jednak zabudowaną piętkę ponieważ już takie maluchy wspinają się na drabinkach, wykręcają nogi, próbują szaleństw a but z natury są kolizyjne więc jak już to albo na bosaka a jak w sandałach to z zabezpieczoną piętą. Odkryta pięta dopiero jak nogi nabiorą wprawy czyli za dobrych pół roku (takie zdanie mojego ortopedy u którego córka w niemowlęctwie miała leczone stawy bioderkowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam oczywiście wzór dla dzieci do dwóch lat , chłopców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial 14 miesiecy jak kupilismy pierwsze sandalki na lato, mialy czesciowo zakryte palce, sztywna piete i eleastyczna podeszwe, a kupione na promocji w sklepie internetowym bartak, skorzane za polowe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rety, kupujecie takie badziewie dzieciom? But musi byc porzadny! Za co najmniej 500zl! Tansze buty to pewnie jakas chinszczyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buty Emel sa dobre - elastyczne i "zdrowe" dla stópek. Juz 3 parę kupiliśmy. Nie są też drogie w porównaniu do reszty, ok 150-200zl, a to nie chinszczyzna ino polskie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
fajne sandałki widziałam dla dzieciaków ostatnio na zalando, zobacz np tu https://www.qpony.pl/zalando masz kod promocyjny 70% na wyprzedaże i były własnie takie fajne buciki białe skórzane z paseczkami :) ja ostatnio non stop siedze na zalando i mój portfel już piszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Epska
Zobacz sobie jeszcze w kauflandzie, bo widziałam jakiś czas temu sandałki. Zresztą jak wejdziesz na stronkę http://www.gazetkonosz.pl/kaufland/ to masz świeże gazetki ze sklepu. Przejrzyj czy mają sandałki aktualnie i po ile. Choć na ogół w marketach jest taniej niż w takich sklepach obuwniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę tutaj - https://www.merg.pl/search.php?text=&menu_alt%5B1_1%5D=191&traits_alt%5B1331160663%5D=1331160664 Nie muszą być markowe. Ważne żeby były przewiewne, wygodne i ładne. Dziecko nie potrzebuje znanej marki - chce mieć fajne bucki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina32123
Ja od lat kupuję moim dzieciom Geoxy - mają odpowiednio wyprofilowane skórzane wkładki i co najważniejsze są ODDYCHAJĄCE. Również moi znajomi kupują swoim dzieciakom buty tej marki, więc coś w tym musi być. Mój ostatni nabytek dla synka: https://www.butami.pl/produkt/B820XC08522C0700 Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola23

Ja polecam sandałki od Memo. Sprawdzona firma polecana przez lekarzy. Ich buty wspierają prawidłowy rozwój stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga88

zdecydowanie polecam sandałki ze sklepu e-butydladzieci.pl

moim zdaniem najlepsza jakość i w miarę dobre ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wybierając sandały pamiętajmy o jakości materiału z którego są wykonane. Najlepsze dla małych stópek są buciki skórzane, takie które oferuje Emel, Bartek, Mrugała czy Memo. Bartek w swoich bucikach zastosował dodatkowo antybakteryjną i wkładkę B-fresh, dzięki której stopy nie pocą się, utrzymują ich świeżość i suchość podczas chodzenia i zapobiega pojawianiu się przykrych zapachów.
W sklepie Wesołe Buciki każdy rodzic znajdzie odpowiednie i idealne sandałki dla swojej pociechy. Zdrowe, z atrakcyjnym wyglądem, zapewniające komfort i wygodę noszenia. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że wszystko tutaj zależy jak dziecko chodzi. Moja córka woli buty  które maja zakrytą piętkę. Bo jest mało uważnym dzieckiem i kilka razy sobie uszkodziła piętę. Tak więc wole obecnie dmuchać na zimne 🙂 Sandałki powinny miec rownież odpowiednia szeroką podeszwę. Jak również byc dopasowane do  tego jak duza jest stopa. 

Nie ma tutaj sensu kupowac butów dla dziecka zbyt dużych ani zbyt małych. Aktualnie spory wybór letnich sandałów ma ten sklep https://e-butydladzieci.pl/i15-Letnie-Sandaly.html,all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem tego zdania , że buty memo są jak najbardziej odpowiednim butem dla dziecka. Moja córcia jest bardzo zadowolona tym bardziej, ze sama mówi że są najwygodniejsze jakie tylko miała. Dla mnie jest ważne dodatkowo to aby jej stopy rozwijały się prawidłowo i nie ulegały zapoceniu a diagnostyczna podeszwa pozwala mi własnie monitorować stan  jej stóp. Jakość, wygoda to gwarancja zdrowych stóp.

Edytowano przez blondi19823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem tego zdania , że buty memo są jak najbardziej odpowiednim butem dla dziecka. Moja córcia jest bardzo zadowolona tym bardziej, ze sama mówi że są najwygodniejsze jakie tylko miała. Dla mnie jest ważne dodatkowo to aby jej stopy rozwijały się prawidłowo i nie ulegały zapoceniu a diagnostyczna podeszwa pozwala mi własnie monitorować stan  jej stóp. Jakość i wygoda to gwarancja zdrowych stóp za rozsądną cenę w memo outlet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synowie 14 i 11 lat. Nie ma mowy, żeby założyli sandały do szkoły (choć starszy jadąc na wycieczkę szkolną ubrał właśnie sandały ...). Poza tym noszę bez problemu. Kupujemy w Decathlonie lub w Martes. Jakościowo są ok. Cena niewysoka i nie żal wyrzucać po sezonie czy dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×