Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kjanlsdnlefnelrn

Zależy czy nie..?

Polecane posty

Gość kjanlsdnlefnelrn

Może mi ktoś wytłumaczyć zachowanie pewnego faceta? Chodzi mi bardzo co byście pomyśleli o takim zachowaniu gdybyście byli na moim miejscu...pisałam ostatnio z moim byłym na gg i powiedział mi, że dla niego to już jest nie ważne czy się zmieniłam, że on teraz nie szuka nikogo itp..nie chodzi o to ze ja go zapewniałam o tym że się zmieniłam, chodzi o to ze on napisał, że się zmienił a ja napisałam że też..i tyle..ale nie przekonywałam go bo jakoś nie zależy mi na tym, żeby być z nim znowu...także rozumiem to ale nie do końca, dlatego że pisze tak że ma to w d.. albo w ogóle się nie odzywa..a jak mnie widzi gdzieś to się cały czas patrzy albo jak uda nam się pogadać to przeciąga tą rozmowę tak, że ostatnio cały dzień przegadaliśmy...ja nie wiem czy jemu na prawdę nie zależy, czy on tylko tak gra..co o tym myślicie? Chodzi mi tylko o interpretację jego zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak nic. Prowokuje od ciebie odpowiedzi i interpretuje je w ten sposób, że to daje mu satysfakcję. Chcę usłyszeć że tęsknisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×