Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieloneczka

gdzie wyjeżdżacie na wakacje?

Polecane posty

Gość mi mala z pracy
koncem maja bylam na cyprze, w sierpniu polska - krakow i pobliskie gory, a we wrzesniu hiszpania, konkretnie costa blanca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostośtoś
A ja już za tydzień ruszam... Najpierw "wczasy wędrowne" po Beskidach i Gorcach, a potem tydzień w Tatrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katowiczanka dobry wybor:)Toscania jest piekna:)Warto wybrac sie wlasnym autem bo mozna duzo zwiedzic:)Gdzie macie noclegi? W ogole Wlochy sa cudowne:)Bylam kilka razy i chociaz widzialam inne miejsca to zawsze pozostane im wierna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i samochodem jedzie sie calkiem niezle-17,5 godz i bylismy na miejscu:) raz jechalam autobusem do Hiszpanii i to byla zla decyzja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Costa Blanka - pięknie było :) Gorce - też ale mi poprzypominałyście, dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula --> nocujemy w miejscowości figline valdarno tuż pod florencją :) wynajmujemy domek :) nie wiedziałam, że w chorwacji są piaszczyste plaże, muszę się zainteresować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
plaże w Chorwacji - nawieziony sztuczny piasek:) to jest piaszczysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanka my bylismy dalej na polnoc i nad samym morzem-Follonica przy Grosseto:) nie wiem jaka trasa jedziecie.My przez Niemcy,Austrie Autostrada pomykasz az sie kurzy:P Zrobilismy 1800km w 17,5godz z czestymi ale krotkimi postojami:) W tym roku mielismy zrobic Chorwacje ale chetnych nie bylo wiec wyladowalismy w Turcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Surinamu!
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kurcze....
a dlaczego piszecie, ze Bułgaria to dziki kraj. My jedziemy samochodem. Czy mam się czegoś obawiać ? A poza tym Chorwacja piękna, Toskania też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Asiak
Napisz coś Kochana o Bułgarii, plis ..... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula --> my jedziemy przez Czechy i Słowację, ale też mamy zamiar poruszać się autostradami :) mam nadzieję, że dojedziemy - to pierwsza tak daleka, samochodowa wyprawa w moim wykonaniu ;) polecisz mi coś? jakieś miejsce do zwiedzania poza tymi oklepanymi typu florencja? a może jakiś specjał kuchni? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanka pewnie jedziecie z poludnia Polski.my startowalismy z polnocy i najgorzej bylo do granicy a potem juz gorki;) Planujecie nocleg na trasie?Na ile sie wybieracie? Toscania jest cala piekna i mnostwo jest do zwiedzania Polecam zobaczyc krzywa wieze w Pizie.Obok Pole Cudow z Katerda i kosciolami Ludzie tak smiesznie ustawiaja sie do zdjecia,ze niby wieze podtrzymuja;)Pelno turystow roznych narodowosci Siena dobrze zachowane sredniowieczne miasto.Wielki plac z dzwonnica ni i katedra(mowi sie,ze najpiekniejsza na swiecie) warto zobaczyc najstarszy bank w Europie Siena zostala wpisana na liste unesco Lucca z murami obronnymi.Z niektorych wiez mozna zobaczyc cale miasto Elba wyspa Napoleona-plywaja promy Nie wiem czy planujecie zwiedzic Rzym?Naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedziemy ze śląska, więc mamy trochę bliżej ;) nie planujemy noclegów, bo jest nas 3 kierowców... no i jedziemy na dwa tygodnie, bo na tydzień to trochę mało :P dzięki za informacje, sienę na 100% zwiedzimy, bo mamy bliziutko, piza również jest na liście :) już się nie mogę doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waselina
nigdzie nie mam kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie planowałam:), nad morze nie pojadę. Może gdzieś bliżej, na wycieczkę do Pokrzywnej, jakąś górkę. Wiele razy byłam na górze świętej Anny, Głuchołazach, Kamieniu Śląskim. Mam blisko i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie planowałam:), nad morze nie pojadę. Może gdzieś bliżej, na wycieczkę do Pokrzywnej, jakąś górkę. Wiele razy byłam na górze świętej Anny, Głuchołazach, Kamieniu Śląskim. Mam blisko i tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość di32
Ja 27-07 Egipt Sharm pogoda pewna i przynajmniej ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nigdzie nie jade bo
po pierwsze mi sie nie chce a po drugie nie mam z kim psa zostawic a samochodem boje sie jechac dalego (mialam ciezki wypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Afryka
na sawanne jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka _ B
Jeszcze nie wiem gdzie jechać, rozglądam się póki co w ofertach. Znajoma mówiła mi wczoraj, że w Itace obniżyli podobno ceny katalogowe na lato 2010. Chyba przejrzę z ciekawości te nowe cenniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waselina
tak Itaka ma rewelacyjne ceny,obniżyli niektóre oferty nawet o połowę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja preferuję wakacje objazdowe.... W następnym roku mam zamiar urządzić sobie taki trip po Europie;) Tylko czekam, aż auto własne będę mieć, no bo wiadomo - wygodniej;) potem tylko trzeba sprawdzić noclegi - tutaj jakieś bazy noclegów typu hotels-globally.com się przydadzą jak znalazł, i można ruszać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatry na weekendy i rejon Zakopanego na narty wakacje ...ostatnio na W/ Kanaryjskich , przynajmniej nie ma nachalnych czarnuchów i można wypożyczonym autkiem pojeździć, coś zobaczyć na własną rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×