Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciotka w czechach

Czy kupno sukni slubnej przez internet to dobry pomysł??

Polecane posty

Gość gość
Żadnych sukien przez Internet!!!! Wszystko dobrze wymierzone (później jeszcze raz mnie krawcowa mierzyła) a uszyli 2 rozmiary za małe oraz mimo zapewnień sprzedawcy przyszła 2 tygodnie za późno. Unikajcie wedboom.pl jak ognia. Ukraiński sprzedawca nie chce oddać pieniędzy... kupa stresu i nic więcej. Kasa w błoto. A w zwykłym sklepie z sukniami na promocji kupiłam za 1300zl piękna (idealna) suknię. W tym były już wliczone przeróbki, które Pani wykonała w 1 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąpy 2 razy traci :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie niestety nie, taką kreację trzeba przymierzyć. Ja oglądałam na stronie http://suknie.emmimariage.pl/ suknie i jedna bardzo wpadła mi w oko, ale na miejscu przy mierzeniu w salonie, że to nie dla mnie, nie taki typ sylwetki. Na szczęście znalazłam inną, jeszcze piękniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoraGit
W życiu nie kupiłabym sukni ślubnej przez internet - za duże ryzyko się z tym wiąże. Swoją szyłam w Krakowie w salonie Nabla, tam gdzie moja przyjaciółka. Co prawda mieszkam dosyć daleko ale miałam tylko jedną przymiarkę więc nie było to kłopotem a całość wyszła rewelacyjnie, tak jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela

Ja akurat z córką byłam klientką salonu w Warszawie www.lefroufrou.pl/. Myślę, że jednak zobaczyć i dotknąć to ważne. Przed jak najbardziej można odwiedzić stronę www i podpatrzeć. Kupiłyśmy bajkową suknię. Jesteśmy zachwycone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś

Właśnie przyszła suknia z Wedboom- jest dokładnie taka, jak na zdjęciu, wymaga tylko dopasowania typu: długość do butów, skrócenie ramiączek. Termin realizacji ok, cena bez porównania do polskich salonów, jakość wykonania bardzo dobra. Faktem jest miesiąc stresu na zasadzie, czy przyjdzie i jaka przyjdzie, ale warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Czy ktos jeszcze kupowal z wedboom i moze sie podzielic opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×