Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egeszegedre

przedszkole dwujęzyczne-metodą helen doron

Polecane posty

Gość egeszegedre

Drogie mamy ktorych dzieci uczęszczaja do takiego przedszkola napiszcie opinię czy dzieci tam faktycznie uczą sie języka, zapisalam mego 4 latka do takiego przedzszkola będzie otwarte od września jest bardzo drogie ale w innych przedzszkolach nie ma miejsca mam obawy czy to nie będą zmarnowane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvxb
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka az WaWy
jak dla mnie: strata czasu i pieniedzy:( Helen Doron to po prostu nowa ( a raczej juz dzis stara..) nazwa na dosc powszechnie uznawane przez profesjonalnych anglistow metody pracy:) ktos kiedys cos nazwal inaczej i niestety zbija na tym pieniadze....ale to oczywiscie tylko moje skromne zdanie....p.s uczylam swego czasu w przedszklu anglojęzycznym ,obecnie ucze w liceum i nauczam na kursach dla doroslych- jeszcze nie uslyszalam pozytywnych zdan na temat helen doron:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały chodził tylko miesiąc, ale bardzo nie chciał, więc zrezygnowaliśmy, później dochodziły do mnie niezbyt pochlebne opinie. A po jakimś czasie poszedł do państwowego przedszkola i tam też ma angielski, zadowolony jest niesamowicie, fajne panie a słówka łapie w mig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszegedre
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, mam nadzieje że nie będzie tak źle mi nie chodzi o język tylko o kontakt z dziećmi a na zwykłe przedszkole nie ma szans, to będzie nowa grupa obcych sobie dzieci mam nadzieje że będą się dobrze bawiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×