Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Draken

W szpilkach nie tylko wyglądasz ale i wygrywasz

Polecane posty

Gość nyaa91
Draken --> taka jest prawda 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
dokładnie tak jak mówisz vera_lynn ;-) A ja apeluję - Dziewczyny wyzbądźcie się swoich kompleksów na punkcie wzrostu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyaa91 nie musisz mnie do tego przekonywać vera niech żyją wszyscy ludzie :) bez niepotrzebnych zahamowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z tego, dam głowę, że koleżanki umierają z zazdrości i chciałyby być takie wysokie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
vea_lynn ile masz wzrostu? Ja też długo miałam kompleksy na punkcie wzrostu a to własnie dlatego, że większość moich koleżanek ma 160- 168 , tak samo jak Twoje. Dodatkowo mieszkam w małym mieście i jak ktoś sie wyróżnia to wiesz.... Wszystko się zmieniło gdy byłam na dwa tyg w Wa-Wie..tam każdy chce się wyróżniać, a ja się czułam wśród tamtych ludzi jak nic nieznacząca, niewidzialna mróweczka. Więc ja już z tego poczucia że jestem przerośnięta trochę się wyleczyłam... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet lubi taką kobietę jak mu pasuje, większość moich kumpli wybiera dziewczyny ok 10 cm niższe od siebie mój rozmiar to kobieta od 170 w górę lubiąca szpilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
Draken-- przy tak wysokim facecie jak Ty , każda kobieta zapomni że jest wysoka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyaa91 dokładnie, sama vera widzisz, że nawet jakbyś szpilki 10 cm założyła to i tak w oczy mi nie spojrzysz, bo to dopiero 188 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
vera_lynn to czuwaj bo może jakiś się zwolni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
no proszę, Draken powinieneś być psychologiem ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
no ale jesteś na dobrej drodze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrażenie, że to będzie trudniejsze niż myślisz, faktycznie ma dziewczyna kiepsko, bo jej facet do najwyższych nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
ehh...wiedziałam że musi mieć jakieś kompleksy..to nie była kwestia Nie bo niewygodne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że nie to, że niewygodne, tym bardziej, że szpilki to buty raczej na specjalne okazje czyż nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
Na codzień w szpilkach było by niewygodnie,wiadomo-kostki brukowe, uciekający autobus itp. itd., ale na specjalne okazje jak najbardziej są świetne dla każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
vera jesteś szczera do bólu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że szpilki są seksowne, oczywiście takiej długości w granicach rozsądku, żeby sobie nóg nie połamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym mój mężczyzna jest dosyć wysoki, co mnie bardzo cieszy, bo mogę czuć się przy nim bardzo dobrze i nigdy nie będę od niego wyższa, obojętnie jakie szpilki założę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyaa91
haha vera proszę Cię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikkkkkkkk
dziewczyny kupujcie tylko obacy w stylu high heels!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcasik
zgadza sie są zajebiscie sexi wiec kobiety kupowac i śmigac nawet do miasta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nyaa91 "Po prostu eM---> masz dziewczyno chyba jakieś kompleksy. To że Ty nie chodzisz w szpilkach bo jesteś wysoka to nie znaczy że inne kobiety też nie mogą. O niebo lepiej wygląda wysoka kobieta w szpilkach z nogami do nieba. Z kolei u dziewczyny która ma 160 cm wzrostu nie widać różnicy gdy założy szpilki bo i tak ma krótkie nogi a one dodadzą jej ewentualnie trochę wzrostu. Sama jestem wysoka (174) i uważam ze szpilki są stworzone dla takich jak MY.Więc lepiej droga "poprostu eM" znajdź sobie wysokiego faceta, wyższego od Ciebie a może wtedy przekonasz się do szpilek, tak jak już mówiłam śmierdzi tu kompleksami." Przykro mi, ale muszę Cię rozczarować - nie mam kompleksów. A zwykle ludzie, którzy innym je zarzucają, są pełni kompleksów. Prosiłabym, abyś nie dorabiała mi opinii i nie doszywała metek, skoro mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem, bo to świadczy o Tobie. Mam wysokiego faceta, nie martw się o moje życie uczuciowe. A skoro już taka z Ciebie znawczyni i "ciocia dobra rada", to proszę - naucz się czytać ze zrozumieniem, bo jakbyś potrafiła to robić, doczytałabyś się, że piszę SWOJĄ opinię na temat szpilek i piszę SWOJE odbieranie pewnych rzeczy. Gdy już nauczysz czytać się ze zrozumieniem i zaczniesz używać mózgu nie tylko do podlizywania się założycielowi tematu, to zauważ, że to jest FORUM. A na forum każdy ma prawo wyrażać własne zdanie, także Draken powinien liczyć się z tym, że każdy mógł tu zajrzeć i napisać swoje zdanie. Każdy forumowicz powinien liczyć się z tym, że nie wszyscy myślą jak on. A ja do własnego zdania mam prawo, nie mówię, że każda ma nie nosić szpilek. Więc czytanie ze zrozumieniem się kłania. ;) Co do podszywu, w którym przy moim nicku brakowało tylko ".". Cóż... Dziecinada, żeby robić takie głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladolica panna
a po co od razu szpilki jak teraz są bardzo wygodne koturny - obcas jest nawet 12 cm a i stopa mniej obciążona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×