Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

POLIPI

zmiażdżymy te wstrętne kilogramy! zapraszam do wspólnej walki :)

Polecane posty

tak jak w temacie, czas zmiażdżyc te kilogramy i wysoka wage... postanowiłam sie w końcu ogarnać, wziąc w garśc i walczyc rękami i nogami... (i to dosłownie hehe) mam nadzieje że ktos do mnie dołaczy, i że sama nie będe musiała do siebie pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majdalena - nie chce byc niegrzeczka ale jak ty sie rodziłaś to ci chyba lekarz mózg przez przypadek zmiażdżył.. i z łaski swej jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepije w ogóle sie nie odzywaj i nie pogrązaj sie dziewcze drogie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamaaa
z chęcią sie przylącze do wspolnego zrzucania zbednych kilosow.Waze 86 kg-przytylam po ciazy,moj cel to 70kg.obecnie jestem w drugim dniu diety amerykanskiej,zaczerpnietej z innego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mama - witam i ciesze sie ze będziemy sie wspierać :) ile dzidzia juz ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D - rodzice cie kultury nie nauczyli? hmmm może dlatego że cie nie kochaja... ojjj przykre.. :) poza tym naprawde dziewczyno nie pogrążaj sie bo twój poziom intelektualny nie dorasta mojemu do pięt... także adios! zajmij sie swoim napewno baaaaardzo ciekawym zyciem ok? a nie robisz tutaj z siebie idiotke jadac po wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamaaa
Laurka ma juz 5 miesiecy:) Przed ciaza tez bylam pączkiem,zawsze mialam problemy z wagą.Po ciazy udalo mi sie schudnac 4 kg ...przez miesiac nie jadlam pieczywa i unikalam ltustych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwamamaaa
co za chamstwo,ale nie zwracaj uwagi Polipi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D.....
oooooooo...topik sie zepsuł:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja sie moge do was dołaczyc....zaczynałam dietke pare dni temu ale ostatnio miałam troszke problemów i zaczełam podjadac...ale od jutra ładnie dietkuje. Jestem tez na innym watku ale motywacj nigdy dość...:) Teraz waże coś około 78kg jutro sie zważe to napisze dokładnie a mam 176cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozica bodząca
Hej, ja ważę 53 kg mam do zrzucenia 3 kg, urodziłam 3mies i 12dni temu, przed porodem ważyłam 69... jem wszystko oprócz chleba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravurka - witamy witamy :) jakaś diete stosujesz czy poprostu MZ? kozica - 3kg to nie jest duzo szybciutko ci zleci :) a jak maluszek się miewa? szczesliwa mama - takie zołzy jak : D : D : D trzeba olewac :) dziewczyny a jakies sporty uprawiacie? a może ćwiczenia w domu? ja to mam plan co najmniej godzine w domku ćwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dietka to mż i wr który od dziś musze wprowadzic...:) zamieżam jak sie uda codziennie wykonywać ten aerobik: http://www.youtube.com/watch?v=FyUF6uYqsdI&fe ature=related http://www.youtube.com/watch?v=bK8eNZETPl4&fe ature=related http://www.youtube.com/watch?v=WvI21Y98Spc&fe ature=related a jak nie bede miała ochoty w dany dzien na aerobik to zastapiego skakanka bądź rowerkiem stacjonarnym i nie ma że mi sie nie chce tylko ćwicze:D ja też mam dziecko...synka ale on już ma 17 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba tylko ja tutaj nie meżata i nie dzieciata :P no ale kiedyś i na mnie czas przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaha jaka analfabetka :] weź kup se słownik i najpierw sprawdź pisownie a potem tutaj sie "wypowiadaj"... :/ podenerwuj jeszcze trochę to staniesz sie kolejną ofiarą hacków... ja nie żartuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo topik sie zjebał:D:D:D
polipi dziffko jebaj sie na ryj!!!!!! skonczylas swoja kariere na kafe dziwolagu z gruba dooopa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgf
komus tu zaraz zykla peknie. Zalosne istoty bez zycia osobistego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D.....
"podenerwuj jeszcze trochę to staniesz sie kolejną ofiarą hacków... ja nie żartuje..." hahah..a kim ty jebana larwo jestes????? to sie usmialismy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co naprawde mi cie żal... musisz mieć duuuzo przyjaciół skoro calutki dzien siedzisz na cafe i jeździsz po ludziach współczuje... naprawde... i braku mózgu tez.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytałas kim ja jestem... haha niewazne.. :) napewno kims duzo wazniejszym i zdolniejszym od ciebie szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D:D:D.....
polipi gruba bekoooo...JESTES GRUBA JEBANA KOORVA..ZALOSNA GOWNIANA KROWA CO WAZY 80 KILO:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiria eleektra.
POLIPI nie przejmuj sie tym zakompleksionym przegrancem.Przyszla dziefcynka pojezdzic po grubych by choc troche czuc sie kims lepszym,bo w rzeczywistosci jest samotna,nieszczesliwa,kazdy ja gnoji i tu wyladowuje swoje frustracje. Sama waze 87 kg przy 169 wzr i uwazam ze super laska ze mnie ;D Nie potrzebuje sie nasmiewac z grubszych ode mnie zeby sie dowartosciowac,bo nie tego mnie nauczono.Zreszta nie mialabym sumienia zeby te zdolowane osoby jeszcze dobijac. A ta kretynka widac tego sumienia nie ma.I wcale bym sie nie zdziwila jakby sie okazalo ze ma ZERO kolezanek,o przyjaciolkach nie wspomne.A tak wgl NIE KARMIC TROLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubela22 :)
hey :) moja dieta trwa od dziś :P w okresie od paz.do grudnia schudłam z 77,3 na 70 kg i wage narazie trzymam ale chciałabym wrocic do wagi z czasów Lo czyli 65 kg Dane na dziś : 173 70kg Stosuje diete wiosenną jest b.prosta nie trzeba gotowac jakis cudów no i dość tania akurat na biedną studentkę ;). Nie głoduje się na niej , poprzednio chudłam na niej ok.1kg na tydzien ale chodziłam tez na siłownie teraz niestety nie mam w czerwcu kasy na to ;/ więc będe ćwiczyc w domu śniadanie: 1 bułka grahamka 1 pomidor 3 plasterki polędwicy z indyka 1 trójkącik serek light mała kawa z mlekiem 0.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubela22 :)
jestem stanowczo przeciwko głodzeniu się , teraz mam jeszcze sesje a taka głodna nie mogłabym się uczyć . Z czego rezygnuje: -słodycze ;( -makarony , uwielbiam mogę jeść i jeść -nocne pyszności :) ale! raz w tyg. pozwole sobie na cos dobrego , znam siebie inaczej wpadłabym w obsesje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×