Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 28tcpotworny bol

28tc potworny bol krocza, spojenie łonowe? jak sobie pomóc?

Polecane posty

Gość 28tcpotworny bol

co polecacie przeciwbolowego, albo jakie leki, co zrobic by funkcjonowac? od wczoraj zlapalo mnie na tyle mocno ze nie umiem sie obrocic na lozku:/ nie umiem chodzic, ani wstac, boli strasznie cale krocze, wszystkie miesnie i to z nienacka zaczelo, wczesniej pobolewalo ale nie az tak, dzis w nocy plakalam z bolu :( moj lekarz twierdzi ze tak bywa i tyle w temacie, ze to nic powaznego tylko wiezadla wokol macicy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seafish
krótkim badaniem twój lekarz prowadzący może sprawdzić czy to spojenie odp uciskając miednicę - jeśli on tego nie zrobi idź do ortopedy tak czy inaczej jeśli to spojenie to współczuje tego bólu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda.manda1
ja jestem w 31tc i też mam taki ból ; mi pomogło trochę leżenie i odpoczywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28tcpotwornybol
no ja jestem pewna ze to spojenie, bo przy poprzedniej ciazy tez tak bolalo, tylko ze zaczelo tak bolec kolo 32tc a w 35 urodzilam wiec krotko a teraz to jeszcze 12tc przede mna, osattnio na spojenie eni dostalam nic poza odpoczynkiem :/ tym razem nie moge sobie pozwolic na ciagle lezenie bo mam male dziecko pod opieka, poza ty lezenie mi nie pomaga matka i zona nie zycze ci tego bolu i to boli wiele mocniej niz porod ktory juz jeden przezylam :P jak nie wiesz o czym mowa to nic nei pisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seafish
jeśli to spojenie to radzę wybrać się do ortopedy gdyż może to być wskazanie do cc a po porodzie trzeba nosić specjalny pas podtrzymujący miednicę nie wolno tego lekceważyć a im większa ciąża tym większy ból i może cię faktycznie unieruchomić w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×