Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hhtp

GLIWICE i okolica, mała sala lub restauracja 20-30 osób

Polecane posty

Witam Planuję wesele na ok 20-30 osób, zatem poszukuję odpowiedniego lokalu. Nie interesują mnie zbytnio duże sale, które można przedzielić i wynająć część, tylko naprawdę jakiś ciekawy lokal na taką imprezę. Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli szukasz w centrum to:
restauracja secesja - ul Grodowa (niedaleko Rynku) restauracja Spartan - Rynek - opcja na przyjęcie bez tańców, 20-30 osób się zmieści restauracja/klub 4 art - ul. Wieczorka - bardzo klimatyczne miejsce, jest to jazzowa knajpka, z dobrym jedzeniem - są tam 2 sale z niezależnymi wejściami, jedna na I pietrze (większa), jedna na parterze restauracja Mag - ul. Wieczorka (dawne Uno) -podobnie jak 4art - również jest jedna mniejsza sala oraz duża sala bankietowa, każda z oddzielnym wejściem więc nikt się nie miesza, obsługa kelnerska również jest do każdej sali osobna restauracja polska - ul Zwycięstwa restauracja u Holendra - ul. Tarnogórska - osobiście nie byłam bo szukając sali na wesele od razu wykluczyliśmy Holendra właśnie ze względu na zbyt małą powierzchnię mam nadzieję że trochę pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna gliwiczanka
A miał ktoś wesele w Magu na Wieczorka (właśnie w tej sali bankietowej o której jest w poście wyżej?) Może ktoś wie coś więcej na temat tej sali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam nie tylko w centrum, po prostu interesuje mnie ciekawy lokal z dobrym jedzeniem na taką ilość gości. Zatem czekam jeszcze na inne propozycje spoza centrum jak i okolic Gliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ja w sobotę będę miała ślub i skromne przyjecie na 24 osoby na sali w Pyskowicach Jeśli byłabyś zainteresowana namiarami i jakimiś konkretami to daj znać Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jestem zainteresowana konkretami. Daj znać co to za sala i po weselu jak się tam bawiliście. Planujecie jakąś muzykę, dj-a ?? Pozdrawiam i czekam na relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starmin
Dziewczyny oddam termin wesela 23-24 lipiec 2011 r w Restauracji ELEFANT w Pławniowicach. Cena za dwudniowe wesele 180zł. ładna sala, duzo dobrego jedzenia, miła okolica. Zależy mi na odzyskaniu zaliczki 500zł. kontakt przez maila madziakl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę w górę mój temat - może ktoś jeszcze mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhtp no ja już po ale tak szczerze to nie polecam Ci tej sali bo kaszana była straszna nawet mi się pisać nie chce bo zaraz mam ochotę ryczeć Nie będę się tu rozpisywać co i jak ale jakbyś miała jakieś konkretne pytania to dawaj na belcia@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka_
Ja mam wesele w okolicach Gliwic w tawernie w Kleszczowie, sa dwie sale mała i duża. Jedzenie super :) cena - moje menu (jest jeszcze mniejsze za ) wszystkie koleżanki co były tam na weselu sobie chwalą, a i ja ostatnio na jednym weselu widziałam co było na stole i zespól który tam grał i będzie grał u mnie bardzo zachwalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel-restauracja TAWERNA w Kleszczowie, swietne miejsce na zorganizowanie wesela zarowno dla gosci do 60os.,jak i do 100. Swietny dojazd, dobra lokalizacja. Wysmienite jedzenie, zawsze usmiechnieta i mila obsluga, uroczy wystroj. Mozliwosc zamowienia pokoi. Dla kazdego cos milego. Dodam tylko, ze ja z mezem mieszkamy w Rybniku, a mimo to, zdecydowalismy sie na wesele wlasnie w Tawernie. Swietna kierowniczka, ktora rozwieje wszelkie watpliwosci i odpowie na kazde pytanie. Goraco polecam!!! Atrakcyjne ceny 130/0s lub 150/os, drugi dzien 50zl/os. Bez dodatkowych kosztow. Aha-pokoj dla nowozencow gratis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsprzedam termin wesela na 25.06.2011 w Sosnicowicach wraz z zespołem ! wiecej info pod malakasia58@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam restaurację Zielony Ogród w Zabrzu. Nowe, ładne wnętrza, WYŚMIENITA kuchnia, wspaniała obsługa. Robiłam tam impreze i wszyscy byli zadowoleni. www.zielonyogrod-zabrze.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWWA
Polecam Ci Restaurację Trzy Światy http://www.saladlaciebie.pl/2161,Hotel-Restauracja-Trzy-swiaty,Gliwice.html Byłam tam w zeszłe wakacje na kameralnym weselu i bardzo miło to wspominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaaaa
http://www.hotel-tawerna.pl/ Gliwice Gorąco polecam!!! Moje wesele odbyło się tam w czerwcu 2011 roku i nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Jedzenie wszystkim bardzo smakowało, drugiego dnia wszystko było świeżo gotowane! Organizacja na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Specjalistka Pani Kasia bardzo uprzejma i życzliwa osoba, bardzo dobrze potrafi doradzić w każdej kwestii. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Goście też bardzo miło wspominają całe przyjęcie! Okolica bardzo spokojna, z dala od miejskiego szumu, ogród i plac zabaw dla dzieci. REWELACJA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarylkaSz
Odpowiednie miejsce na małą, kameralną imprezę to z całą pewnością Restauracja Mini Browar Majer. My tam komunię dziecka organizowaliśmy i byliśmy bardzo zadowoleni, dlatego serdecznie polecamy. http://minibrowarmajer.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym miejscem będzie http://www.zajazdhetman.pl. Przytulne miejsce w którym serwowana jest pyszna śląska kuchnia. Na górze są pokoje, w razie gdyby goście chcieli się zatrzymać na dłuzej. Restauracja jest spora, pomieści wiele osób, ale myślę, że nie byłoby problemu dogadać się również dla mniejszej grupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jeżeli chodzi o wesele to proponuje to miejsce http://www.modrzewiowy-dwor.pl/. Bardzo ładny hotel otoczony ładnym parkiem . Sama impreza pierwsza klasa. Świetne jedzenie elegancko serwowane. Miła i sprawna obsługa. sala bankietowa ładnie udekorowana, duża i komfortowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×