Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszula_19

19-sto letnie żony i przyszłe mamy:) Jak sobie radzicie?

Polecane posty

no nie zawsze wychodzi ale trzeba byc pozytywnie nastawionym:) ale wiesz co lepiej by było jak bys zaszła w ciaze po weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa19:)*
podziwiam was naprawde i mnie tak jak was krzywdza opinie ze sie puszczaja mlode dziewczyny nbo sa w coizy i maja meza ja pragne zalozyc rodzine dopiero co sie zareczylAM teraz planujemy slub i dzidziusia musze tylko znalesc prace ktora bedzie pewna. ciesze sie ze jestescie i dodajeci sil gdy inni tylko jada po nas mlodych ale jakze dojrzalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jeszcze jak gadaja... szkoda gadac ja to mam gdzies ale niektore dziewczyny biora to do siebie co inni mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa19:)*
ja jesli zajde w ciaze bede dumna bo wiem ze dziecko bedzie naszym skarbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
myszula_19 tak wiem, ze byloby lepiej jednak teraz tyle stresu i w ogole, ale zobaczymy jak wyjdzie, bo wlasnie czekam na @ a raczej jej brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa19:)*
wedlug mnie to dar i jesli kobieta czuje ze jest gotowa nie powinno sie jej potepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi juz anwet o stres ale to ze ktos cie moze udezyc w brzuch czy cos i to jest moment do 3 miesiaca mozna poronic bardzo szybko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa19:)*
chyba nie chcecie nikogo nowego wiec juz sie nie wcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
to jest fakt... oj zobaczymy jak wyjdzie, ze jestem w ciazy to sie bede bardzo bardzo cieszyc a jezeli nie to staramy sie zaraz po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam ślub w 6 miesiacu ciazy i bałam sie okropnie ani tanczyc za bardzo ale tanczyłam naszczescie wszystko było dobrze ale organizm dochodził do siebie bardzo długo bo go wymeczyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka343
chcialabym wiedziec czy jest ciezko? czy bycie w ciazy jest bardzo meczace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
w koncu cala noc wytrzymalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka to zalezy inne przechodza bardzo dobrze nic ich nie boli nie puchna nogi nie boli głowa nie wymiotuja. Ja da 4 miesiaca wymiotowałam potem bolała mnie głowa teraz bola mnie nogi i kregosłup i brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cała noc a jeszcze musisz z kazdym tanczyb bo dedykacje:( masakra dobrze ze miałam jedno dniowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka343
a nie boicie sie co dalej? uczycie sie czy zrezygnowaltyscie z nauki ? mozna pgodzic szkole z byciem matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka343
widzialyscie post onaa19? straszni ludzie sa pewnie przykro jej bylo to czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
myszula_19 musialo byc bardzo meczace... rybka343 da sie to pogodzic- u mnie na roku jesdna dziewczyna ma juz 5 letniego syna i studiuje dwa kierunki, druga za pare tygodni rodzi i tez do konca na zajecia chodzila, wiec wszystko sie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sa okropni:( da sie pogodzic wszystko ja skonczyłam szkołe zgałąm egzamin wszystko sie da jak amły bedzie miał rok chce isc do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isiaczek1989
dobrej nocy dla Ciebie i dla malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszula19 Cześć, ja jestem:) ale u nas brzydka pogoda, zachmurzone, wiaterek. A le moje dziecko bez spaceru żyć nie może hehe, może później się wybiorę trochę przewietrzyć. Jak u Ciebie samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie natomiast
hej ja mam 19 lat i mam półroczną córke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie natomiast
to jeszcze wszystko przed Tobą;-) ale będzie coraz lepiej wierz mi;-) pierwszy głośny śmiech..pierwsze zabawy te wszystkie piękne chwile jeszcze przed Tobą;-) poczytałam cały topic i jestem zażenowana opinią że młode mamy to kurewki albo że łapią faceta na dziecko.. nie wiem kto może być wredny..chyba jedynie kobiety po 30stce samotne i nie kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie natomiast ja nawet nie czytam tych ich wszystkich wypowiedzi, mam je gdzieś:D:D:D jedyne moje marzenie, to chciałabym żeby mój mały przesypiał całe noce, twoja córcia już tak sypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×