Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swbl

rzucić go czy z nim zostać?

Polecane posty

mam problem, otóż jestem z chłopakiem około rok i jakieś 3 miesiące temu zaczeły się problemy między nami (ja jestem przyzwyczajona do luksusów a jemu nie wiele do szczęścia potrzeba na dzień dzisiejszy on nie ma pracy a ja mam wakacje i strasznie chce pojechać (ja chcę jechać na wakacje na 7 do 10 dni gdzieś za granice albo nad polskie morze) mimo ze on nie ma kasy (wyznaje zasade że obejde sie bez urlopu bo ja tylko studiuje), dosyć często wszczynam awantury zeby poszukał pracy ale on uważa ze narazie nie przyjmie jakiej kolwiek pracy bo kasy nie potrzebuje az tak bardzo ale nie ma kasy na niektóre potrzeby typu wakacje, odwiedzanie mnie na stancji, kino, pizza itp. (On mówi że szuka pracy ale od 6 miesięcy nie może jej dostać, powiem więcej nie był na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej, co prawda miał rękę chorą 1.5 miesiąca ale wtedy chyba mógł szukać pracy?) . Dodam że jest między nami 7 lat róznicy ja mam 21. A i jeszce ma pretensje że ja chcę jechać sama na wakacje skoro z nim nie mogę. No i co wy o tym myślicie... :/ ? p.s nie lubi kolezanki z ktora chce jechac, uważa ze nie można mi ufać w jej towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila j98
po pierwsze juz to pisalas po 2 rzuc go skoro njest nierobem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
dwoje pasożytów się dobrało , obstawiam, że będąc razem będziecie się mordować trzy razy w tygodniu z rzucaniem nożami w siebie łącznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila j988
wg mnie on jest pasozytem i powinnas go rucic dla wlasnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×