Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Żagnica

jaki to ból,gdy robi się tatuaż?

Polecane posty

Gość to zalezy od tego jak ty sama
znosisz bol :O co ci da porownanie czyjegos bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wytrzymala.... jednak chcialabym miec jakies porownanie.,,,, nie wiem.... jak nacinanie nozykiem skory, czy depilacja....;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie jest to samo
i nie jest porownywalne :O jak nacinasz skore to robisz to raz i moze szczypac, jak depilujesz to ciagniesz wloski, jedne miej drugie bardziej, a jak tatuujesz to caly czas wbija ci sie igla w skore, szybko i na tyle gleboko by tusz zostal na cale zycie... najpierw cie boli bo czujesz wbijana igle, potem zaczyna ci dretwiec cala skora a potem znowu wraca bol, taki kurevsko dokuczliwy, irytujacy ze nie wiesz czy zaczniesz gryz sciany czy wyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze uswiadmilas/es mnie ... jeszcze bardziej jestem pewna ze chce to zrobic. gdzie masz tatoo i co przedstawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nie jest to samo
ja mam cos takiego http://www.voila.pl/202/6f6gq/?1 tylko bez tego czerwonego kolka i skrzydla sa bardziej wyprostowane, jest na jakies 8-10 cm i mam to na plecach miedzy lopatkami tuz pod karkiem. bolalo tak, ze nieraz myslalam, ze wyjde i nie wroce chocbym miala potem lazic z jakimis 4 kreskami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagnica
fajnie jak troche poboli, ale mysle ze jednak w niesamowitym bolu nie znioslabym 2 czy 3 godzin bez przerwy.... bo tyle mniej wiecej zajmie zrobienie mojego tatoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×