Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemwnimachh

zaskoczyć go!

Polecane posty

Gość jestemwnimachh

pomysły na orginalne, erotyczne zaskoczenie faceta, a więc mężczyźni chciałabym poznać wasze pomysły co byście i jak byście chcieli być przywitani przez swoją kobietę, oczywiście kobietki na waszą bujną wyobraźnię też liczę! ostatnio myślałam nad zakupem basenu, nie do okgrodu :) do domu, wielkości takiej, aby każda pozycja się w nim mieściła tylko zastanawiam się czym go wypełnić zamiast wodą? wysmarować czekoladą? szampanem i truskawkami? myślałam też o windzie, a że mieszkam w wieżowcu i wiem, że np. w tygodniu nad ranem nie kręci się dużo ludzi zaciagnąć go tam i zatrzymać na półpietrze oczywiście z czarną aksamitną opaską na oczach... ewentualnie jadąc nocą zatrzymać samochód i zrobić to na masce przy autrostadzie.... czekam na wasze propozycje, i opinie do wyżej wymienionych pomysłów (mam 25 lat, jesteśmy w związku ponad 2 lata, wiec czekam na coś naprawde fajnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnietybejsbolem
zapros do sexu kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pomysł. Twój facet się ucieszy. Najlepiej żeby koleżanka była niska - będzie miała mało miejsca w brzuszku i będzie tam ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemwnimachh a moze spróbuj go zaciągnąć do przymierzalniw jakims sklepie lub zwiąż mu ręce, zawiąż oczy i karm go soczystymi owocami tak żeby po nim spływało, a ty zlizuj każdy soczek... uwierz mi facet tak się napali że jak rozwiążesz mu ręcę to jak cię dopadnie to biada ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwnimachh
mieliśmy juz sytuacje w której kochaliśmy się a obok robili to samo nasi znajomi, na propozycje żeby się zamienić nie był skory, rozmawialiśmy też o tym i wiem, że to go nie kręci jesteśmy najnormalniejszą parą nienormalną w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemwnimachh
przymierzalnia mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to to juz w moim przypadku przesada.... nie zamieniła bym się mężem nawet z najlepsza przyjaciółką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbujesz go zdominować? na przywitanie po pracy z batem w drzwiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy oczywiście bez przesadyzmu, ale tak na ostro też miło :) Spróbuj go zgwałcić, zapewniam emocje niezapomniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki zamiar :) w końcu mąż ma urodziny 30-ste to mu zafunduje niezapomniane doznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
Kup kajdanki, przykuj do łóżka i zacznij napierdalać go bejsbolem po jajach. Zobaczysz jaki będzie zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szczerze zazdroszczę twojemu mężowi... Aczkolwiek lubię dominę w obie strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×