Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a teraz słodkości:)

Jaki miałyście tort ?

Polecane posty

My mielismy 5cio pietrowy ale taki na talerzach. Smaki...na dole truskawkowy , czekoladowy, waniliowo-jagodowy , mango-marakuja i 5 nie pamietam. Tort byl pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zado annna
anna kurwa wypierdalaj z tym blogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie po pierwszym daniu?
ja będe miała piętrowy chyba 4 lub 5 cio. biAŁY owocowy i z dekoracją róz z marcepanu. nie będzie rewelacyjny to juz wiem ale wiecie co nie chciało mi się już modlic nad tym tortem jakos mi na torcie nie zalezy az tak, bo i tak zawsze narzekają ze niedobre, o 24 i tak polowa gosci nie ma miejsca w brzuchu i nie je tortu. bedę miała taki produkty-torty weselne numer zdjęcia 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
to zależy kiedy zaczyna się wesele,w niektrórych rejonach wesele zaczyna się o 20,to wtedy i krojenie tortu wypada o północy,u mnie wesele zaczęło się o 15 ,najpierw był obiad,potem owoce ,deser i ciasto ,potem pierwszy taniec a potem tort,wiec krojenie tortu było ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
My mieliśmy tort (a w zasadzie trzy jednakowe torty) zrobiony przez znajomą i sprawdzoną kobietę. Nie zależało mi na piętrach albo cudacznym wyglądzie tylko na SMAKU. Chciałam aby tort był lekki, puszysty i owocowy. I dokładnie taki był. Rodzina nie mogła się nachwalić i nawet teraz (rok po ślubie) wspominają ten tort i mówią, że ani wcześniej ani później nie spotkali się z lepszym tortem niż nasz. Podaliśmy go godzinę po obiedzie i chociaż wielu gości wciąż była pojedzonych, to dzięki lekkości tortu nie mieli problemu "zmieścić" go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donadona27
Ja zamówiłam tort śmietankowy, ale babka namówiła minie na polewę marcepanową, bo ładniej wygląda. Zgodziłam się, ale mam dylemat teraz, czy dobrze zrobiłam. Tego marcepana ponoć nie lubią ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozaikakak
Ale zazwyczaj torty slubne sa oblane marcepanem który pozwala osiągnac ladny wygląd tortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2011
Ja tam nie miałam ani grama marcepanu :P Jeszcze w temacie tortów: ostatnio na komunii jadłam przepyszny tort. Po samym jego wyglądzie spodziewałam się takiego typowego tortu z kilogramami marcepanu z wierzchu i ciężką masą w środku. Po ukrojeniu okazało się, że ta ozdobna masa z wierzchu to śmietana, tylko tak jakoś sprytnie przygotowana, że wyglądała na marcepan - była tak samo gładka, ale nie była tak ciężka i okropnie słodka. W środku zaś też była lekka i puszysta śmietankowa masa z owocami i puchatym biszkoptem. Nie mam pojęcia kto robił ten tort, ale ponoć przepis na niego jest strzeżoną tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta A.
hej chciałabym w przyszłości robić torty weselne ( niedalekiej przyszłości) i aby spełnić marzenie aplikuję w stypendium z wyboru o pewną kwotę tylko aby wygrać potrzebuję duuuuzo głosów. Jeśli chciałybyście mi pomóc zapraszam tam jest tez kilka moich małych dzieł www.stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy/torty-spelniajace-marzenia-1180 Pozdrawiam i dziękuję za każdy głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam tort z gotowanej bitej śmietany składający się z 3 okrągłych placków. Przybrany był różami takimi z jakich miałam bukiet. Smaki to cytryna, malina, kawa. Sama byłam zaskoczona smakiem bo nie znoszę tortów:P Miesiąc wczesniej byłam na weselu z tortem marcepanowym, fuuuuuuuuuuuuuuuu nikt z gości nie był w stanie zjeść całego kawałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saujarsss
Dużo teraz cukierni piecze torty i ciasta na specjalne okazje. Ja najlepsze doświadczenia mam z ciastkarnią Iza. Obsługiwali od strony słodkości całe wesele, w zasadzie wszystko co słodkie na stołach było od nich. Rurki z kremem pierwsza klasa! Do tego tort zgodny z zamówieniem, klasycznie udekorowany, z prawdziwą czekoladą a nie wyrobem czekoladopodobnym. Mają swój portal – http://ciastkarniaiza.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tort owocowy, zwykly okrągły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam czekoladowy tort z piekarni rąba i był mega smaczny :3333 na pewno jeszcze zamówimy :) czekamy tylko na okazje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas był piękny dwupiętrowy, każde piętro inny smak, żeby goście mieli wybór. Zamawialiśmy z Pierakri Rąba i był bardzo smaczny. Chyba bym się popłakała, gdyby coś nie wyszło, ale było idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×