Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CheriLady

10-15 kg w dół! Zapraszam do wspólnego odchudzania!

Polecane posty

czesc dziewczyny....no dziś tak srednio było...jutro obiecuje poprawe...:) musze schudnac do 28 sierpnia i tak bedzie:) jak położe synka spac to wskakuje na steper a może potem jeszcze rowerek zalicze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poćwiczone:D jeszcze żyje:) waham się czy kurcze jutro wejść rano na wagę...jakbym chciała zobaczyć kg mniej... albo chociaż 0,5:p gorzej jak będzie kg więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cały dzien umierałam.. i to dosłownie.. zdecydowanie przegiełam z %%% :P No nic... w tym momencie jest juz lepiej hehe :) od jutra znowu wszystko będzie idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej juz jestem nie mogłam ostatnio odwiedzac topiku:-) bo mam MASE ROBOTY!! musiałam sprzątac pokoje dla wczasowiczów bo przyjezdzają na Opener Heineken :-) ale tak ćwicze brzuszki i rowerek i do tego tancze ile wlezie przynajmniejdużo mięsni sie rusza heh:-) zaraz hula hop chociaz jestem już zmęczona ale co tam dam rade z 10 minut dzisiaj pokręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo dziewczęta :) No ja dzisiaj do zycia juz wóciłam hehe :) na śniadanie duży jogurt naturalny :) właśnie go konsumuje :) rasiarew - nooo dużo ruchu to podstawa :) tak trzymac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi 0,5kg mniej:) Dzisiaj kromka chlebka z masłem dużo sera żółtego:), pół paczki śmiej żelków kwaśnych i 2 cukierki galaretki co prawda opruszone cukrem;) i na kolacje płatki fitnes jogurtowe z mlekiem pełny talerz:) to na dzisiaj koniec:) 2,5kg w 5 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge to tez dolanczam Jestem na diecie trzeci dzien Poczatkowo chcialam isc tylko dieta kefirowa ale przy mojej pracy jednak to nie za dobre wyjscie Postanowilam troszke pomieszac diety i poprostu kefirki zastepuja mi śniadanie i "podwieczorek w pracy", a na obiad gotuje sobie cos co ma nie za wiele kalorii Wczoraj na śniadanie zjadlam jogurcik naturalny, na obiad cztery knedelki z truskawką ale bez cukru! Podiweczorek w pracy jogurcik naturalny i na kolacje w pracy jedna mala kanapka z sałatą bez soli oczywiscie W miedzy czasie woda, woda i woda Dziś na sniadanie jogurcik naturalny Na obiad szklaneczka makaronu + sałatka z ogórka i pomidora (troszke soli i pieprzu do smaku). Do 13 nie daleko wiec w pracy znowu jogurcik i kanapka z sałata I woda... Narazie straciłam 1 kg Startowalam z waga 71kg, teraz mam 70 Narazie chce dojsc do 65 A potem dalej w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooanetaooo
Hej dziewczynki:) jeszcze nie stawalam na wage ale jak spotkalam sie z chlopakiem to mnie prawie nie poznal ehhhh nie widzialam go 2 tygodnie , nic nie wiedzial ze sie odchudzam ale byl w szoku jak mnie zobaczyl;] wszyscy mi mowia ze schudlam, ale ja jakos tego nie widze;/ chyba mam h*jowe lustro hehe...tak tak to na pewno wina lustra;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty siebie widzisz na co dzień i tego nie zauważasz:) Ja wczoraj przegięłam ale ciągnę dalej:) najwyżej przytyje:D zważę się w sobotę. W poniedziałek będzie kiepsko bo na pewno się na ciasto skuszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe latino
ja się mogę dołączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra...................
mam pytanie mam 155cm 55kg i chciala bym shudnac 15 kg do koca wakacji czyli przez te 8 tyg, moim pierwszym celem bedzie 10 i czy to jest wgl mozliwe tzn tak duzo w tak krotkim czasie dodam ze kiedys mi sie to juz udalo ale to bylo 5 lat temu i mialam wtedy 12 lat i flownie byla do glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liza66
Ja bym ci radziła zamiast głodówki przezucić się na mięso gotowane,ciemne pieczywo,warzywa plus jakieś ćwiczenia i pij dużo wody mineralnej a wszystko będzie możliwe :P Sama chciałabym zrzucić jeszcze z 3-4 kilo ale moja waga jakos stanęła na 52 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×