Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przePyszny_Facet

JAK OCENIACIE MÓJ BRZUSZEK ?

Polecane posty

Gość hałabała :D
perwersja jesteś bezwstydna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli rzeczywiście Twoja to TAK-potwierdzam :D Wklej fotę :D Nie daj się prosić :p Ja założyłam temat na kafe licząc na to, że pojawi się tam ta fotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałabała :D
ale żenada :D perwersja - pokaż ksiute :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałabała :D
ja jestem zainteresowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja założyłam temat na kafe licząc na to, że pojawi się tam ta fotka" jaki temat ? :D a gdzie masz moja fotę, że jej nie masz ? :D czy masz i chcesz całkiem nową świeżą i pachnącą moim chu.jem nową fotę ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja jestem zainteresowany " Pierwsze słyszę 😴 Pomarańcze nie mogą oglądać mojej ksiuty :p Pyszny-nie mam :( 😭 Kiedyś widziałam na kafe, ale głupia sobie nie zapisałam :( I teraz nie mam pod co strzelać z palca :p Nie pogardzę starą, ale jak oprócz starej będzie też nowa, zwłaszcza pachnąca chujem :D to już dostanę wielokrotnego orgazmu na sam widok :classic_cool: Jak się wstydzisz tak publicznie to możesz na maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze 3 fotę z napisem Kafeteria i moim pokaźnym wystałem na tej właśnie kartce. Miałem ją kiedyś tu wrzucić ale zapomniałem o tym :classic_cool: To jak którą chcesz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że poszedłeś kliknąć zapachową fotkę :p Jutro zerwę się o bladym świcie, żeby sprawdzić topik jak i maila :p :D Teraz niestety muszę już się oddalić w celu podania kolacji właścicielowi całkiem fajnej pauki, która jednak nie umywa się do Twojej (tak, tak to była wazelina :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieważnie czy Twoj czy nie, bardzo ladny:) zreszta dlaczego mialby nie byc jego? chodzicie czasem na silownie? przeciez tam co drugi facet ma taki brzuch? sa na tym swiecie jeszcze zadbani ludzie, wbrew pozorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to jakos poprzestawiały sie niektórem proporcje - czy to nie wysportowana, apetyczna sylwetka powinna byc norma, a zwisający smętnie mięsień piwny anomalią? tymczasem jest odwrotnie, ktokolwiek nie pokazę tutaj ladnej buzi albo fajnego ciala od razu jest posadzany o skopiowanie zdjec z netu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaooo
mój facet ma o wiele bardziej zadbany [nie taki tłusty], mimo że nie chodzi na siłownię:) no ale on ma 25 lat a nie czterdziesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odgłosów to prawdopodobnie tak. To naturalne odgłosy przy mocnym rżnięciu gardła, ale dlaczego wnioskujesz, że będę się dławić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×