Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ejbisi

Banalne pytanie o makijaż

Polecane posty

Gość ejbisi

Mam pytanie do Pań, które mają już ślub za sobą. Czy korzystałyście z profesjonalnej kosmetyczki, która was umalowała na ślub? Jeśli tak to czy ten makijaż trzymał się przez całą noc? Czy musiałyście go sobie same poprawiać w ciągu nocy? Tylko że wtedy już innymi kosmetykami niż używała makijażystka? Może to głupi problem, ale mnie trapi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna osobka
ile kosztowal ten makjaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makijaż zrobiła mi kosmetyczka, popryskała utrwalaczem i trzymał się do rana. Jedynie usta musiałam poprawiać :) zawsze wydawało mi się, że potrafię się pięknie pomalować, ale jak zobaczyłam efekt od kosmetyczki to padłam z wrażenia :) płaciłam 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam makijażystki...
katowiczankaa---> to był duży salon kosmetyczny czy mały salonik? Bo ja nie mogę znaleźć żadnej makijażystki- mała mieścina i zwyczajnie brak profesjonalistki. Mam do wyboru ewentualnie kosmetyczkę. Uważasz, że kosmetyczka umaluje tak pięknie jak makijażystka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
''trzymal sie dwa dni.''?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczka i makijażystka to dla mnie to samo :P a makijaż robiła mi taka dziewczyna, która pracuje jako makijażystka/kosmetyczka (?) i po godzinach sobie dorabia malując w domach. ja miałam ślub 15 sierpnia, więc na żadne salony nie mogłam liczyć - wszystko pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie malowała dziewczyna w salonie. One robią i makijaże i zabiegi pielęgnacyjne. Nie żałuję, wyszło super trzymało się mocno;-) Też użyła utrwalacza. Nacierpiałam się jak próbowałam go w rano zmyć bez środków do demakijaż( zapomniałam wziąć do hotelu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Dzieki za odpowiedzi. :) Czyli widze ze jednak oplaca sie zainwestowac w profesjonalny makijaz... widocznie one uzywaja po prostu lepszych kosmetykow. Nie chcialabym zeby mi wszystko spłynelo po paru godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna osobka
a kiedy masz slub ejbisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam profesjonalny makijaż :) ślub mialam kawałek temu ale dokładnie pamiętam jak ciężko mi było zmyć to cudo nad ranem. Nigdy nie uzyskasz takiego efektu w domu malując się sama. Malowała mnie kosmetyczka w małym mieście. ps- polecam doklejane kępki rzęs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadaczka wymarzonej carrery
hej :) ja jestem przed slubem ale makijażystke sobie wyszukałam na maxmodels.pl To prace dziewczyny która bedzie mnie malowała: http://www.maxmodels.pl/carmenmichaelle.html bierze 130 zł ( troszke dużo) ale to prawdziwa profesjonalistka wiec mysle ze sie opłaca :) posuzkaj moze w twojej miejscowosci rowniez jest taki ktos :) najlepiej by miał do pokazania swoje zdjecia , wiekszoc dziewczyn ktore wysukałam na portalach i ogłoszeniach regionalnych nie miała swojego portfolio... a szkoda mi 50 zł na makijaz probny - co bedzie gdy nie bedzie spełniał moich oczekiwan ?( a jestem bardzo wymagajaca co do takich rzeczy ) a tak po zdjeciach widze ze osoba ktora go wykonuje zna sie na tym jak nikt inny i wie co robi wiec moge jej w pełni zaufac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawosci
ile czasu ten makijaz sie robi polgodz. - godzina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyca Oli
Na ślub nie korzystałam, młoda byłam i piękna:D ale to już jakiś czas przepłynął... Im jestem starszą tym chętniej poddaję się tym zabiegom Ale to chyba ok, czujemy się młodsze, piękniejsze..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Posiadaczka wymarzonej carrery Tak ogladam to portfolio i powiem Ci, ze nieciekawe. Opiera sie glownie na artystycznych zdjeciach bez wyraznego pokazania makijazu. Duzo to sama pomadka czy wytuszowane rzeczy. A jak juz wchodza ciecie w gre to wszystko na jedno kopyta. Okropienstwo. Pomysl nad kims inym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no zgadzam sie mi
tez sie to portfolio nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Jedna osobka - ja mam slub dopiero w przyszlym roku w czerwcu ;) A z jakim wyprzedzeniem zamawialyscie makijazystke? No bo rok przed wydaje mi sie przesadą ale sama juz nie wiem. Mam jeszcze jedno pytanie do osob ktore mialy sesję w plenerze kilka dni po slubie. Czy na ten dzien znowu zamawialyscie makijazystke? No bo to juz wychodzą spore kwoty. Lepiej jest zaliczyc plener w dniu slubu, ale nie wiem czy sie to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie miałam zdjęć w
plenerze więc się nie wypowiem. Ale muszę powiedzieć, że mimo, iż sztuka makijażu obcą mi nie jest, to byłam pozytywnie zaskoczona, makijażem wykonanym przez moją makijażystkę. Nie byłam na makijażu próbnym, bo widziałam kilka koleżanek, pomalowanych przez tą Panią i po prostu jej zaufałam. Nie przypuszczałam, że moge tak pięknie wygladać. A dodam że 1 raz byłam na takim profesjonalnym makijażu, wszędzie malowałam się wcześniej sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie miałam zdjęć w
No i trzymał się bez zarzutu do rana, nic nie spłynęło (miałam 1 dzień wesela, wiec zaraz po weselu go zmywałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A ile zapłaciłaś? Jeśli jesteś z Warszawy to daj namiary na tą panią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejbisi- na sesję w plenerze już nie byłam u makijażystki- malowałam się sama. Na sesji już nie ma tylu zbliżeń twarzy czy łez wzruszenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt do Miarki
a przed sesją byłaś u fryzjera czy też dałaś radę sama? Bo nie bardzo wiem jak mam to rozegrać u mnie - pomalować się jeszcze sama umiem, niestety do fryzur mam dwie lewe ręce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻADEN SALON!!! TYLKO DOUGLAS
dziewczyny! absolutnie NIE malujcie się w salonie kosmetycznym! natomiast co polecam to makijaże w DAUGLASIE http://www.douglas.pl/ (chyba w każdym większym mieście jest) można się tak zapisać na makijaże okolicznościowe, malują wizażystki, ale ICH SKLEPOWYMI NAJLEPSZYMI KOSMETYKAMI!!! ja byłam malowana chanelem, diorem, YSL itp, baze pod makijaż miałam KANEBO !!! dostałam jeszcze różne próbki płaci się w 2 jaki sposób: albo 70zł, albo kupując jakiś kosmetyk w ich drogerii mniej więcej za tą cenę (ja wybrałam wariant 2 oczywi ście) dla porównania, byłam malowana również na inny ślub normalnie u kosmetyczki, nie powiem bo pomalowała mnie też ok, ale jakość kosmetyków PORAŻKA (chyba pierre rene i inglot) a cena była nawet wyższa.... POLECAM DAUGLASA a o makijaż gwarantuję, że nie bęfdziecie się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×