Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilowatowa

Praca biurowa - jakie wymagania

Polecane posty

Gość kilowatowa

Hej. Właśnie dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracownika biurowego. Nie mam doświadczenia w tej branży, może podpowiecie czego mogą wymagać to się jeszcze przez weekend doszkolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiadomkaaaaaa
zalezy jaka to firma/ urząd. i w jakim charakterze (zlecenie, umowa o dzieło) ja jestem pracownikiem biurowym i robię wszystko to co inne biurwy, chociaż żadna nie pokwapiła się by mnie czegoś nauczyć. Obowiązkowo- obsluga komputera (pakiett office) exel i word biegle.. obsługa ksera, faksu i... ekspresu do kawy;) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza praca z możliwych, siedzisz cały dzień na dupie, na kafeterii, w świetle jarzeniówki, pół biedy jak masz ciepło, ale jak dziwne miejsce to zimno na okrągły rok, dupa się spłaszcza, rosną boczki, a ty tylko przekładasz papiery, liczysz, haczysz, sprawdzasz czy się zgadza, odbierasz telefony, parzysz kawę, cały dzień w zamknięciu, zaparcia, praca nudna jak nie wiem co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilowatowa
Że nuda to się domyślam, ale cóż - nie mam wyjścia, w międzyczasie będę pewnie szukać czegoś lepszego, ale na chwilę obecną - biorę co dają. Muszę popatrzeć w pakiet Office, bo word - spoko, exel - jako tako, a reszta to już w ogóle lipa. Faks umiem, ksero umiem, a ekspresu - nie umiem. Wiem, że wstyd, ale jakoś nie miałam okazji się nauczyć. Na rozmowę dopiero w pon. więc wszystkiego się dopiero dowiem, ale wydaje mi się, że umowa o pracę będzie. A najdziwniejsze jest to, że w ogłoszeniu było napisane, żeby wpisać w tytule maila coś tam i najmniejszą kasę jaką chciałoby się zarabiać. Wpisałam 1500. Myślicie, że mogę tyle dostać na początek?Dla mnie to jakies takie mało realne, ale skoro zadzwonili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialabym taka nudna biurowa bezstresowa prace,byle by tylko zarabiac wiecej niz teraz gdzie praca jest odpowiedzialna, trudna,duzo obowiazkow i informacji do zapamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×