Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

dieta 1000kcl od jutra!

Polecane posty

witam dziewczyny:) chce zaczac diete 1000kcl od jutra bylam na diecie dukana ale to nie dla mnie znalazlam w internecie fajny opis tej diety, kilka opcji sniadania, obiadu, itp mozna jesc az 5posilkow dziennie, dieta wyglada sensownie i mozna ukochane owoce jesc:) http://www.skuteczna-dieta.pl/dieta-1000-kcal.htm czy ktos dolacza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja! Ale od jutra dopiero, bo dzisiaj jeszcze obżeram się ciastem...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ostatnio znalazlam w sklepie? ja mieszkam w anglii i znalazlam za 50p takie czipsy tortilla, ktora maja 4gtluszczu na 100g, i 2gcukru na 100g, sa to czipsy nie ziemniaczane, bardziej z kukurydzy itp, lekko solone na to sobie bede pozwalac ;) ale wlasnie dlatego mowie ze bede tak na ok 1000, czasem mi sie zdarzy pewnie 1100 a czasem moze 1200 wiem ze to liczenie kalorii to idzie zwariowac pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Chętnie się do Ciebie przyłaączę:) Podoba mi się pomoysł z dietą 1000-1200kcal Mam sporo do zrzucenia, mój pierwszy cel to 10 kg do połowy lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzisiaj wstalam o 5:00 przez mojego faceta bo jak wstaje do pracy to musi wszystkich do okola pobudzic :o nie wytrzymalam z glodu i zjadlam 2male jogurty, co dalo mi 100kcl obudzilam sie niedawno i zjadlam gruszke i jablko co daje kolejne 100 na obiad mnie czeka piers kurczaka gotowana i brokuly z kalafiorem zobaczymy jak dalej pojdzie:) i dobrze ze ktos sie przylacza! razem zawsze razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto:)
ja też sie przyłanczam, chcę schudnąc ok.7 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za ludzie
taa,po trochu sobie pozwalaj na wszystko,najpierw czipsy potem batonik i w koncu nic nie schudniesz.chodzilam do dietetyka,dieta 1000kcal to beznadzieja chyba ze chcesz sie tak cale zycie odzywiac.zgubisz kilogamy wrocisz do normalnego jedzenia i jojo murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narni
ja tez chodzilam do dietetyka i sam mi polecil diete 1000 kcal, wiec to raczej nie taka beznadzieja jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagniewana
ja tez sie przylacze. Po porodzie zostalo mi troche do zrzucenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za ludzie
widcznie dietetyk kiepski.taka diete daje sie ludziom ktory musza szybko scudnac np operacji.a twoj dietetyk dal ci taka diete bo wie,ze efekty sa owszem szybkie i duze ale juz nie bierze odpowiedzialnosci za to,co pozniej z toba bedzie. taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietacuuuud
ja kolorii nie licze, jem co chce, nie patrze czy makaron czy pieczywo, czy smazone na oleju, po prostu jem z umiarem, jak juz nie moge to nie moga, a nie wpycham "a bo jeszcze troche zostało, to juz zjem" nie jem po 18 i ograniczam cukier , napoje bez dodatku cukru itd. ooczywiscie nie da sie czasem unikac tego cukru , ale to nie katastrofa. No i chudne tak na tydzien po 1 kg. Czasami 10 dni mi potrzeba, ale ja tam sie nie spiesze, zostalo mi juz tylko 4 kilo wiec w sumie to 4 kilo to tak moge a nie musze, juz mam wage wrecz idealna. no i slodycze, czasem jakies cukierki czy cos, ogolnie sama z siebie ograniczylam o 3/4, zamiast tabliczki czekolady zjadam kostke, i mnie to wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narni
gowno prawda. Na diecie 1000 kcal chudlam okolo 4 kg na miesiac i nic nie wrocilo. Wiec swoje teorie z palca wyssane mozesz miedzy bajki wlozyc. 1000kcal + wysilek fizyczny to dla mnie najlepsza dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak sie klocicie jesli jestem na tej diecie a pozniej bede zrec co mi sie w oczy rzuci to normalne ze przytyje :o ta dieta nie jest zla jak narazie zjadlam: 5:30 - 2jogurty (100kcl) 10:00 - jablko i gruszka (100kcl) 14:00 - mala piers z kurczaka plus warzywa (300kcl) teraz czekam na arbuza, bo wlasnie kupilam i na pewno polowe zjem lyzka a to jakies 200kcl glodna nie chodze a to nawet nie wychodzi 1000kcl a wieczorem na noc nie mam zamiaru jesc ograniczanie cukru i tluszczow to swoja droga a ja nie wierze ze jesz smazone, ze jesz wszystko i chudniesz ;) ja mialam taki okres ze wszytsko jadlam to oczywiscie byl 1kg tygodniowo ale na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh zapomnialam dodac 3 ciasteczka zbozowe z owocami ktore zjadlam po 16, wiec dodatkowo 150kcl i tak nie wychodzi 1000na caly dzien a glodna nie chodze tak jak pisalam teraz jest lato wiec taka dietka idealna bo przez temperature nie czujemy glodu, a jak czujemy to nie rzucimy sie na czekolade i czipsy tylko wode, owoce warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×