Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy można kupić

Mozna kupić sukienkę ślubną w 3 tygodnie?

Polecane posty

Gość czy można kupić

pytanie jak w temacie I czy tylko używaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamiapomidore
Ja na swoją czekałam 4 miesiące (w dużym mieście)... Ale to chyba zależy od salonu, obłożenia, lokalizacji. Niemniej 3 tygodnie to bardzo krótko, zwłaszcza, że zanim odbierzesz suknię masz co najmniej dwie przymiarki, więc jeśli za 3 tygodnie chcesz ją mieć w domu, to w salonie musieliby Ci ją wyczarować w 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj sukienkę powinno się kupować 3 miesiące przed, bo są potrzebne jakieś poprawki, trzeba uszyć na miarę i takie tam. Ale powiem Ci, w tamtym roku kiedy z koleżanką chodziłyśmy po salonach i ona wybierała suknie dla siebie, przyszła pewna dziewczyna i chciała kupić sukienkę na już i udało się jej :) Dodam że sukienka była nowa. I ładna :) Tak więc myślę, że może i Tobie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modele, które się mierzy to zazwyczaj 38-40, aby każda panna młoda mogła się zmieścić, na dodatek są często wyświechtane od przymiarek lub tylko pokazowe. Nie wiem, jak gdzie indziej, ja byłam w sumie tylko w Madonnie i Cymbeline. Natomiast na pewno się da coś znaleźć, wszystko się da moim zdaniem ;) Pobiegaj po salonach, popytaj, poprzymierzaj. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że upolujesz wymarzoną kieckę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można kupić
Dziewczyny pytam dlatego, że zdecydowałam się na szycie sukni u krawcowej i nie do końca jestem z niej zadowolona. W sumie ostatnią przymiarkę miałam jeszcze w maju także wtedy była ona jeszcze "w proszku", ale mam mieszane uczucia. W poniedziałek mam ostatnią przymiarkę, mam nadzieję, że efekt końcowy będzie mi się podobał bo inaczej nie wiem co zrobię. Zresztą teraz chyba odmienił mi się gust i wybrałabym zupełnie inną, prostą, np grecką. Ślub za 3 tygodnie, a mi nie podoba się suknia. Wiem, że to małe piwo i nie powinnam się tym przejmować bo są rzeczy ważniejsze na tym świecie niż suknia na jedną noc, ale wiecie - każda Panna Młoda chciałaby wyglądać olśniewająco w tym dniu. Jeżeli w poniedziałek podłamię się wyglądem tej sukni to nie wiem co będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można kupić
I dodam tylko, że z własnego doświadczenia nie polecam szycia sukni u krawcowej, chyba że jest ona sprawdzona i BARDZO dobra. Ale mądry polak po szkodzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie za mozna
ja swoja kupilam w ciagu 3 godz byla 4 zkolei ktora przymierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można, ja swoją, szukałam na dwa tygodnie przed ślubem (sytuacja podbramkowa), ale Panie uszyły mi w tak zawrotny tempie.. więc jak widzisz, da radę, kwestia jak bardzo jesteś zmotywowana... jakbyś była z Łodzi to polecam Piotrkowską 50 - ja tam szyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko można, zależy jaki masz rozmiar jeśli jakiś popularny to spróbuj poszukać na allegro czy w komisach. Może uda ci się kupić w salonie suknie z wieszaka bo teraz dużo salonów wyprzedaje ale musiałabyś mieć rozmiar w okolicach 38. Nie ma szans już żadnej sprowadzić ale jeśli chcesz model grecki to nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem jakiejś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozna ja kupilam w jeden dzien od reki:)powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy można kupić
Z Łodzi nie jestem, ale dzięki ;) Jestem szczupła, rozmiar 36, wzrost 165 (także nie za wysoka) Jutro wszystko się wyjaśni, ale jak będzie coś nie tak z tą suknią to też głupio mi tak powiedzieć krawcowej, że już jej nie chcę. Już nie mogę doczekać się tej przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam uzywana
tydzien zajelo mi znalezienie wlasciwej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam tylko w 3salonach
w jednym z nim znalazlam suknie, i to bylam w nich 3 jednego dnia, na uszycie nowej czekalam 2 tyg. bo zawsze szyja nowa, ta co mierzylam byla tak brudna ze jak przywiezli mi moja nowa to myslalam ze inny kolor bo byla o wiele jasniejsza, z czego jestem bardzo zadowolona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patisoltysik
W takim krótkim terminie to może być ciężko. Swoją zamówiłam u Nabli w Krakowie chyba jakieś siedem miesięcy wcześniej. Zależało mi, by wyszła naprawdę idealnie. Wydaje mi się, że akurat w takim przypadku, pośpiech nie jest wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka84
Powiem Pani szczerze, że ja jechałam specjalnie z Gdańska do Warszawy kupić sukienkę ślubną. Koleżanka poleciła mi fajną projektantkę.(Sylwia Romaniuk) Szyje wszystko. Zrobiłam niemałe zamówienie, ale te wydane pieniadze byly warte efektu koncowego. Profesjonalizm oraz dbalosc o kazdy szczegoł. Dlugo nie musialam czekać, bo sukienka w miesiąc byla gotowa. Moge przesłać fotkę :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaWi
Suknia ślubna powinna być dopasowywana pod konkretną kobietę. To wymaga czasu. Kreacje dobierane “na szybko” po prostu nie mają szans dobrze się prezentować.Ja szyłam suknie w salonie Nabla w Krakowie. Zależało mi, by wyglądać najlepiej jak to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×