Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zboki_dwa_wrocek

WIELKOŚĆ PENISA A ROBIENIE LODA

Polecane posty

Gość bardzo ciekawy jestem
i co z tego? Ty chyba nie wiesz jakie to ma znaczenie dla nas. Bez laski seks nie jest pełny. To jest jeden z wymogów jakie musi spełniać przyszła żona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam loda ale mam zajebisty sex... wszedzie gdzie sobie nie wymyslimy, czasem na jakims przypale, wiecie o co chodzi... a zboki bo... dosyc odbiegamy od standardow, przynajmniej naszych znajomych... my pozwalamy sobie na oficjalny flirt z innymi (tylko flirt, bez seksu) zasada jest taka ze pozniej podniecenie z takiego flirtu rozladowujemy na sobie nawzajem, przynajmniej lepsze to niz latanie po łóżkach z innymi... a do tego to ja jeszcze akceptuje to, że pociagaja ja kobiety, pozwolilem jej spróbować z inna... przynajmniej wszystko co robimy jest oficjalen nie mosimy sie z tym chowac... ustalamy granice i... zabawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
robienie loda to wymog przyszlej zony ? smieszne ! pytanie, do pana z duzym penisem, seks juz nie wystarcza ? musi byc lodzik ? moze niedlugo sado maso ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak ma to samo i lody tez:P wiesz jak sie jest w fajnym zwiazku to sex tak wyglada poprostu heh nie jestescie zboki to jest normalne:P fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczok
ej a na ile lay wyglądała tak truskawka na tych fotkach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tle naszych znajomych to zboki :) bo oni sa jacys konserwatywni... pozatym robimy jeszcze wiele innych fajnych akcji ale nie chce odbiegac od tematu... moze kiedys cos opowiemy na innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tutaj albo zakladaj bo ciekawa jestem, zreszta, jak mowisz ze masz takich znajomych to sie nie dziwie xD :)) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zaspokojenia ciekawosci powiem, że od niedawna tak całkiem przypadkiem chcielismy udać sie na masaż... i skonczylo sie na masażu erotycznym (partnerski) masowały nas dwe fajne młode dziewczyny... a my patrzyliśmy na siebie jak jest nam dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
ktos tu sciemnia ! nie sluchajcie tego PANA ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego? - tp nie jest sciema... dopiero dzisiaj zalozylismy tu profil... daj nam jakis czas a napewno sie przekonasz... napewno w miare rozwoju tematow pojawi sie jakis w ktorym beda nasze fotki... ale terza na to nie licz... a co do fotek to nasza fantazja zeby ktos nam zrobil zdjecia w trakcie... wszystko przed nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my idziemy pod prysznic i do łóżeczka :D może znajdzie sie jeszcze ktos kto by wypowiedzial sie na początkowy temat... co do wielkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochlofobiczka
ale to jest możliwe, bo jeżeli dziewczyna ma wąski 'otwór gębowy' (sory za słowa, ale nie wiem jak to określić inaczej) a chłopak ma dosyć grubego członka, to jest to bardzo możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
ja wam powiem tak,ja mam dość wąskie usta,choć kształtne i brałam większe niż twój.Jak byłam b.zakochana,to chłopak pchał mi aż po mnie gardło bolało ale w trakcie nic nie czułam,tak byłam podniecona jego rozkoszą,że sama niemal nie skńczyłam,co do krztuszenia trzeba wypracować odpow. technikę oddychania,ale trzeba cwiczeń!twoja dz. powinna to zrozumieć jak chce cię uszczę.,ja bym się starała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
Jak piszesz,jast dość niedoświad.,to idzie z czasem,ale trzeba próbować,jak seks 1 raz ci nie wyjdzie,to do końca życia celibat?tylko delikatnie i to ona powinna chcieć się nauczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboki_dw_wrocek
to moze jakas propozycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
o co biega z tą propozycją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
o co biega z tą propozycją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
Zajrzę później,jak masz jakieś jeszcze pytania to klikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może jakies fachowe rozwiazanie... tak zeby byl wilk syty i owca cala... moze ktoz z was mial taka sytuacje... i moze cos da sie z tym zrobic... tylko bez glupich tekstow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
można doprowadzić faceta samym lizaniem i braniem łepka,ale też trzeba się nauczyć,jest w necie,plus wtedy wielkość nie gra roli,bądz niech na przykład zajmie się jajkami,a ty sam idopiero przed końcem w dziubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samemu to nie to... pozatym moja dziewczyna tak sie przejeła, ze szuka pomysłow... siedzi teraz przed kompem i zamiast grac w literaki to... moze cos z tego bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JADA.
To życzę szczęścia i przyjemnych cwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamonika123
jakby co to ja pomoge... :) mi sie napewno zmiesci... i jestem z Wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fundusz emerytalny
Jakiej długości masz penisa, a jak głeboką pochwę ma żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×