Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MajuUśŚ

W jakim wieku zrobiliście to pierwszy raz

Polecane posty

Gość MajuUśŚ

W jakim wieku zaliczyliście swój pierwszy raz? Jeśli możecie to opowiedźcie mniej więcej plan wydarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
yy jeszcze nie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izul...
18 lat, nieplanowane.... niezapomniane, nikomu nie opowiadalismy o tym, bo to historia którą dzielić się nie należy;DDDDD to był bardzo ciekawy pierwszy raz ;-) Zaczęlismy od anala, potem klasyk, i na końcu oral. Taka kolej rzeczy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wtedy 16 lat to bylo w dzien naszej rocznicy ....rok bycia ze soba no i atmosfera namietna podniecajaca winko i te sprawy i sie dalej bardzo szybko rozkreciło bylo cudownie a za miesiac bedzie moim mezusiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga pieprzona
5 dni przed 16stymi urodzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliveee
ja mam ochote straszna... mam 15 lat, i nie wiem, robic to czy nie ? oplaca sie... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na moje, to se poczekaj - nie warto byle gdzie, byle jak i z byle kim - potem można cholernie żałować. A teraz - bywajcie, do się wracam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddxsddx
Facet. 2o lat, ona 16. I to ona miała doświadczenie. Ale udawałem twardziela, że wszysto wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajuUśŚ
ja mam 14 lat i tydzień temu zrobiłam to ....teraz bardzo żałuję ;/ ale byłam bardzo pijana i jakos tak wyszło ... gdy to się działo było nawet fajnie ale teraz ten chłopak nie chce nawet ze mną o tym pogadac a widzimy sie prawie codziennie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
Ty mała puszczalska babo masz co chciałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajuUśŚ
zapewne wiesz że w takich sytuacjach nie mysli się o nekatywnych skutkach, wszystko to spontan... ogólnie to podczas całej akcji płakałam ale on mnie przytulał i mówił że będzie ok i że zawsze musi być ten pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLABORANTKA
nie przjmuj się tak tym... teraz się to robi w takim wieku chociaż ja w wieku 14 lat bawiłam się lalkami po kryjomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuś, jeśli to nie prowokacja i piszesz serio to zacznijmy od pytania: Czy ten chłopak z którym uprawiałaś seks jest "Twoim chłopakiem" czy to było przypadkowe, że akurat z nim to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izul...
anal w wieku 18 lat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
nie no bijcie się w głowę tępe baby którym seks w wieku 14 lat nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DDF zamknij się, dziewczynie trzeba pomóc, a nie wyzywać ani wyśmiewać. Idź na jakiś topik dla pseudokatolików cnotko-niewydymko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat i pół
jak powyżej Zaplanowane na boze narodzenie Chciałam tego i byłam gotowa Ale to nie on jest moim męzem :( Pocieszam sie zee mąż był drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla 111
Jak miałam 15 lat mój własny chłopak wymusił (psychicznie) na mnie 1 raz;/. Jak tylko o tym pomyśle to mi nie dobrze a tego idioty nie chce już na oczy widzieć.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajuUśŚ
znam go chyba rok, często się widzimy rozmawiamy tylko wtedy gdy mamy wypite, on wiedział że mi się podoba, sama mu to mówiłam, ale on kilka dni po tym zaczął chodzić z inną dziewczyną, niedawno z nią zerwał i tego pamietnego dnia właśnie z nim rozmawiałam i było fajnie a potem jakoś tak wyszło wszyscy poszli do domu on zaprosił mnie do siebiee... to był przypadek jednorazowa sprawa, ale mi nadal na nim bardzo zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
Perwersja: "dziewczynie trzeba pomóc" jej trzeba było pomóc już dawno :D a teraz jest puszczalską gówniarą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_mammba
Ja miałam 19 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajuUśŚ
DDF tak masz racje, tak właśnie siebie postrzegam jak staje w lustrze ... "puszczalska gówniara " ale niestety czasu nie da się cofnąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że jemu nie zależy na Tobie, a jedynie wykorzystał sytuację, żeby uprawiać z Tobą seks. Na Twoim miejscu spróbowałabym o nim zapomnieć i nie robić sobie żadnych nadzieji z nim związanych. O samym seksie też postaraj się zapomnieć i wyciągnij z tego wnioski na przyszłość. Seks jest fajny, najfajniejszy z odpowiednią osobą, w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Masz jeszcze czas na rozpoczęcie życia seksualnego na dobre. Poza tym możesz sobie zepsuć reputację i żaden chłopak nie będzie Cię szanował. Zamiast seksu możesz zacząć eksperymentować sama ze swoim ciałem, ucz się swojego ciała, tego jakie pieszczoty sprawiają Ci przyjemność. Przyda Ci się to jak się zakochasz i z tym ukochanym będziecie się kochać. I mniej alkoholou!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
a czy którakolwiek miała ślub? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDF
nie chcę Cię gnoić ale taka prawda- jak mogłaś w wieku 14 lat w ogóle być pijana? :( a już o seksie nie powiem ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale niestety czasu nie da się cofnąć...." Nie da się cofnąć czasu, ale można wyciągnąć wnioski na przyszłość z tego co się stało. Jednorazowy błąd nie robi z Ciebie puszczalskiej gówniary. Stało się, pod wpływem alkoholu i emocji. Nie ma sensu tego ropamiętywać, życie toczy się dalej. Po prostu na przyszłość jeśli nie umiesz kontrolować swojego zachowania po alkoholu to nie pij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×