Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie w wyborze

sukienka na wesele

Polecane posty

Gość pomozcie w wyborze

Szukam już długo sukienki na wesele i nie mogę się zdecydować a wesele już za 2 tygodnie. Znalazłam taką, może byc? http://www.allegro.pl/item1095515976_romantyczna_sukienka_z_kokarda_na_miare.html chodzi mi o czerwoną. Jeszcze podoba mi sie ta http://www.allegro.pl/item1082145698_szalowa_sukienka_w_stylu_retro_kolory_na_miare.html Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrq24
okropne obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic
powiem szczezre ze te sukienki sa brzydki i w ogole juz niemodne.....trudno wybrac.....wydaje mi sie jednak ze moze lepeij ta BEZ kokardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
a możecie mi wkleić linki z sukienkami które pasuja na wesele bo ja już nie wiem :( Chcialabym sukienke na ramiaczkach bo sam gorset nie mialby sie na czym trzymac :p Już przeglądnelam chyba wszystkie strony na allegro, chodzilam po sklepach w moim miescie i nic nie znalazlam :( Jakie sukienki sa teraz modne? Dodam, że mam 21 lat i jestem szczupła aż za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
Chciałabym jakąś prostą sukienkę bez żadnych udziwnien a u mnie to albo gorsetowe mini ala baletnica albo z wielkimi kokardami czy kwiatami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seesaw
to zależy ile masz lat.. może sukienki najpiękniejsze nie są ale skoro Tobie się podobają :) jeśli jesteś młoda to wzięłabym z kokardą, jeśli troche starsza to bez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
Wiec Was błagam abyście pomogły mi znaleźć ładną sukienkę bo ja się nie znam, na weselach nie bywam a teraz przez głupią sukienkę odechciało mi się iść :( Sukienki nie są aż takie ładne sama przyznam ale ja już po prostu nie mam sił szukac :( Nie chcę wyglądać jak na weselu w wiejskiej remizie ale chyba nie mam wyboru :( Jak nie kupię tej głupiej sukienki teraz to później nie będę miala kiedy jej kupić. Głupie wesele a taki problem :( Kupiłam prostą czarną sukienkę na ramiączkach i wyglądam w niej jak z Oświęcimia :( Mam 167cm wzrostu i ważę 43kg więc mimo, że czarne mi się podobają to nie mogę założyć takiej bo mi nie pasuje i jeszcze bardziej mnie wyszczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna_dziewczyna_1980
no faktycznie ta sukienka raczej mało modna jest ;-0 nie lubię, kiedy młode dziewczyny ubierają się na wesela jak na bale maturalne... lepiej kup sobie coś bardziej letniego i zwiewnego, do tego załóz wysokie platfomry i bedzie super.. tu coś znajdziesz: http://www.vintageshop.pl/index.php?page=produkt_lista&id_podkat=104&typ=pr moja faworytka: http://www.vintageshop.pl/index.php?page=produkt_info&produkt_id=16102&typ=pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdsdf
Druga sukienka bardzo ladna ;) z klasa i fajnie podkresli talie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj sukienek z Japan Style. One ładnie wyglądają na zdjęciach a w rzeczywistości są do niczego. Spotkałam się z wieloma opiniami ciuchów z tej firmy i większość była negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
O tym, że z japan style ciuchy są kiepskiej jakości to wiem bo sama się nadziałam już ale kiedyś dziewczyna na innym forum wklejała zdjęcie tej sukienki wyżej i była ładna, nie wyglądała na tandetną. Ostatnio byłam właśnie w sklepie gdzie jest sprzedawana odzież z japan style i była taka sukienka tylko czarna, materiał byl w porządku i ładnie uszyta ale nie mierzyłam bo właśnie jest gorset a boję się, że mi to będzie spadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak boisz się, że będzie Ci spadać to kup na ramiączkach. Mi się bardzo podoba ta pierwsza, którą wrzuciłam i tak się nad nią zastanawiam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
No ta pierwsza też mi sie podoba :) Kurcze gdyby sie dalo to wzielabym wszystkie i mierzyła po kolei i wybrałabym taką, w której będę się dobrze czuła. Nie lubię kupować przez internet bez przymierzenia bo na modelce może wyglądać ładnie a na kimś innym gorzej :( ale nie pozostało mi nic jak kupienie przez internet bo u mnie w mieście są sukienki okropne, oklepane i w ogóle mi sie nie podobaja. Dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze za miastem
mnie się ta sukienka z kokardą podoba:) Bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzygzy
Nie wiem o co wam chodzi. Ładne są te sukienki, które autorka pokazuje. Nie chcesz kupić czegoś w zwykłym sklepie? Ja w kwietniu kupiłam świetną sukienkę w Mohito. Taka czerwona za 139, ostatnio widziałam, że była przeceniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie w wyborze
gzygzy moglabyś wkleić zdjęcie? Będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikony mody się odezwały
:P Nie wiem, co chcecie od tych sukienek. Ciekawa jestem co wy nosicie na tego typu okazje. Pewnie jakieś worki :P:P:P:P albo mini w stylu "Tirówka w pracy" :P Najlepiej, autorko, jakbyś poprzymierzała sobie różne sukienki i wtedy albo kupisz w sklepie, albo poszukasz na allegro. Powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×