Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość medys6

ENIRO - OSZUKANE UMOWY

Polecane posty

Gość medys6

Zostałeś oszukany przez firmę Eniro? Podpisałeś niekorzystną umową? Kupiłeś reklamę której nie chciałeś? Sfałszowano umowę ? Mnie także oszukali. Skutecznie pomogłem sobie i innym. Osoby którym pomogłem odzyskały bardzo duże pieniądze. Napisz do nas. lesonialamidero@wp.pl Pomagamy skutecznie odzyskać swoje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarejestrowalem swoja firme w serwisie panorama firm, od tego czasu dzien w dzien dzwonią do mnie jacyś natarczywcy mimo że na nic się nie zgadzałem i powtarzam im żeby nie dzwonili do mnie! czy to są osoby z Eniro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medys6
To są akurat osoby z "Zagubionych" ale w walce z nimi też pomagamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wellex
wahałem się nad podpisaniem umowy z nimi, ale w zeszłym roku w końcu się zdecydowałem i efekt rzeczywiście jest - mam więcej klientów, a to że konsultant do mnie dzwoni od czasu do czasu to akurat oceniam pozytywnie, bo wiem, że mu zależy żebym był happy z reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wellex, ile dostajesz od eniro?? Jestesstarsznym paszczurem..oszukujecie ludzi i tyle. Rujnujecie im zdriwue, nie wiem jak mozecie potem spokojnie spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheszcz
dobre sobie... a dlaczego tak wiele osób startuje do eniro i tak dużo osób z naprawdę długim stażem tam pracuje? po prostu im się to opłaca popatrz na to jak jest na rynku i popatrz na to co oferuje eniro i wtedy będziesz wiedział dlaczego ja czy moi znajomi pracujemy tu a nie gdzie indziej - polecam lekturę bloga firmowego to się zorientujesz co daje eniro i dlaczego akurat taka praca jest teraz na wagę złota http://praca.eniro.pl/blog/szkolenia-sprzedazowe-hit-czy-mit/ a wiem co mówię, bo pracowałem wcześniej w różnych miejscach i takiej kasy jeszcze nigdzie nie dostawałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angie_m
szukam pracy i trafilam na info ze rekrutuja do tej firmy ale nie mam pewnosci czy warto tam isc i trafilam tu w poszukiwaniu info o tej firmie. jak tak czytam to jak porownac co oferuje rozni pracodawcy a eniro to oferta eniro jest naprawde atrakcyjna bo stale godziny pracy stala umowa. myslicie ze warto sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć Mxxx
ja mogę też potwierdzić- droga umowa, zero efektu. Pierwszy i ostatni raz ENIRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dzwonił do mnie Pan z eniro i zaproponował pakiet z gwarancją. Podobno min 500 klientów poszukujących usług po konkretnych, ustalonych frazach będzie przekierowywane na moją wizytówkę. Wiąże się to z dodatkowym kosztem 400 zł. Bardzo prosze o opinię osoby, które spotkały się z tym. Czy warto inwestować w reklamę w panoramie firm z gwarancją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×