Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilys

jakie masaże?

Polecane posty

Z jakich masaży korzystacie- jakie będą odpowiednie na ta pogodę i sezon? Znalazłam świetny salon Beauty Homecare, który dojeżdża do domu tylko nie wiem z jakiego masażu skorzystać? "Choco" (czekoladowa rozkosz) masaż relaksujący?? "Orange" (pomarańczowa kaskada) masaż modelujący?? "Imagination" (masaż stemplami) masaż rewitalizujący?? "Anti age" (aktywne źródło piękna) masaż liftingujący?? Który z nich polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikra89
Ja raczej nie chodzę na masaże ale chętnie bym się też czegoś dowiedziała... Byłam tylko na klasycznym, a te specjalistyczne nazwy nic mi nie mówią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam na drenaż limfatyczny i klasyczny masaż. Zależy co kto lubi... Mam koleżanki, które nie lubią jak je obcy ludzie dotykają i im masażu bym nie poleciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie nikt nie pobije...
A ja nie próbowałam masażu nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Mnie nikt nie pobije... - musisz spróbować, ja też długo się nie wybierałam, ale to jest wciągające - takiego relaksu nikt nie pobije :) nie wiem dlaczego ale mnie ten "orange" bardzo interesuje.... czuje w nim jakąś świeżość (w samej nazwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA
STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA SERDECZNIE ZAPRASZA!! WYJĄTKOWA PROMOCJA NA MASAŻE - PRZY ZAKUPIE KARNETU, CZYLI 10 MASAŻY W CENIE 700 ZŁ DOSTAJECIE PANIE GRATIS 5 ZABIEGÓW NA PLATFORMIE WIBRACYJNEJ TURBO SONIC!!!TAKI RABAT TYLKO I WYŁĄCZNIE NA HASŁO "KAFETERIA"!!ZAPRASZAMY! WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU 12 423 44 55 ORAZ NA STRONIE WWW.STUDIOPIEKNEGOCIALA.COM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massage000
Zapraszam na masaż z dojazdem do klienta na terenie województwa łódzkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokkka@
A nie czujecie dyskomfortu, że ktoś obcy was dotyka? Bo ja zawsze przez to miałam opory przed pójściem na masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Korzystam z zabiegów na ciało w salonie "Boroń". Ułożono mi idywidualny zestaw msaży i zabiegów wspomagających (maski i eksilis!!). Już po trzecim zabiegu zauważyłam efekty na skórze i zmniejszanie sie cellulitu. Jestem w polowie serii a nie ma mnie już 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×