Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anieee

Ciąża?

Polecane posty

Gość Anieee

Witam Wszystkich. Pierwszy raz jestem na tego typu forum. Nazywam sie Anka i mam nadzieje ze mi pomozecie. Pisze ponieważ obawiam sie ze mogłam zajść w ciążę i troche sie martwie co do tego. Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Ponieważ występowały u mnie plamienia po 16dniach je odstawiłam. Wszystko było w porządku .Wraz z moim narzeczonym kochaliśmy sie bez zabezpieczenia przez okolo miesiąc do dzisiejszego dnia.Nie ukrywam takze ze mój mężczyzna nie krepował sie dojsc we mnie. Od okolo 3 dni mam non stop zgage i skurcze macicy.Jestem senna. Czy może wiec to oznaczać ze jestem w ciąży?? Bardzo prosze o odpowiedz :D i czekam z niecierpliwośćią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uprawiałaś sex bez zabezpieczenia to chyba jasne że mogłaś zajśc w ciąże. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie test i wtedy będziesz wiedziała na czym stoisz Tak to może być ciąża ale wcale też nie musi najlepiej zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieee
z tego co wiem... to nie zawsze jest 100%pewności ze zajdzie cie w ciążę... Odstawiłam tabletki akurat przed dniami płodnymi. tylko martwie sie ze hormony mogły poprzestawiać coś w moim cyklu. i nie mam co oczekiwać misiączki ,ktora powinna sie pojawić 4.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt w ciaze nie zachodzi sie tak latwo, ale najczesciej zachodzisz wtedy, gdy najmniej sie tego spodziewasz. A swoja droga to bardzo szybko zrezygnowalas z tabletek. Ja plamilam (z przerwami) prawie 4mies. Teraz sie wszystko unormowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieee
raz juz robilam test i nic nie wykazał. Dlatego czy nie lepiej poczekać do tego 4.07? zrobic test i mieć z głowy. Na dodatek jestem umówiona z lekarzem na 5. wiec bede mogla przy okazji sie upewnic. A i jeszcze jedno pytanko.Lepiej zrobić test ciążowy czy test labolatoryjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec skoro robilas test to nie pozostaje ci nic innego jak czekac na okres, ktory pewnie nie przyjdzie w terminie po odstawieniu prochow. Beta jest pewniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieee
Ta niepewność czasowa mnie po prostu wykonczy :D Chciałabym mieć dzidziusia. wraz z moim narzeczonym zaczelismy sie naprawde starać. Z niecierpliwośći postanowilismy ze poczekamy do okresu. a potem zrobimy oba testy. Mam nadzieje ze w koncu sie uda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test powinnaś zrobić w dniu miesiączki (o ile jej nie dostaniesz) Testy ciążowe są bardzo czułe i jeżeli jesteś w ciąży to powinien ci on pokazać ale jak chcesz dla upewnienia możesz wykonać taki test krwi., Tylko jeżeli masz dostać okres 4 to czemu umawiasz się na wizytę a jak dostaniesz okres .,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieee
Znaczy to było tak ze juz jakis czas temu umówilam sie z lekarzem ze przyjde do niego 5.07 po wyniki badań. A jezeli cos byłoby na rzeczy to przy okazji i to bym zalatwila. Strasznie sie denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieee
Znaczy rok temu byłam w ciąży. ale poronilam. Zaczelo miedzy nami sie psuć. Od tamtego czasu wypierałam cheć by mieć dziecko dlatego zaczełam przyjmowac tabletki. Od miesiąca moj mezczyzna mnie przekonywał ze mozemy sie starać o kolejne. I ze tym razem sie uda.... No i tak sie nakreciłam...:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strata dziecka musiała być dla was ciężka ale nie znaczy to że się nie uda wam teraz ., test najlepiej zrób w dniu spodziewanej miesiączki.,wiem że się denerwujesz ale na pewno będzie wszystko dobrze musisz wytrzymać tą niepewność/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anieee
no niestety innego wyjscia nie mamy :) jakos oboje sie trzymamy. i chodz byly ciezkie chwile to potem zostnie nam to wynagrodzone :) Powiloli zaczynam sobie wymyslać juz objawy :D moj narzeczony sie smieje ze niedlugo to zaczne rodzic z plaskim brzuchem :D hehe... nie mam sie nawet kogo spytac o porade. o to czy to co mi jest to przez stres czy przez mozliwość zajcia w upragnioną ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniee
Cały czas sie denerwuje. jeszcze tylko kilka dni... Mam nadzieje ze nareszcie sie uda... chociaz mam wątpliwości. Kochane napiszcie mi jakie były wasze pierwsze objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×