Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awukuwe

okres wypowiedzenia a umowa o prace

Polecane posty

Gość awukuwe

Witam! W umowie o prace mam zapis, ze obowiazuje mnie miesieczny okres wypowiedzenia. Czy moge jednak zwolnic sie bez tego okresu ? Pracodawca przeniosl mnie bowiem na inne stanowisko pracy, ktore mi nie odpowiada. Pracowalam w biurze, a teraz mam robic za ... stroza i to w nocy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpijammmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisywałaś aneks do umowy w momencie przenoszenia na inne stanowisko? ile juz pracujesz i czy umowa na cz okreslony/nieokreslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KP 1. Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas nie określony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi: 1) 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy, 2) 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy, 3) 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata. - zawsze mozna rozwiazac za porozumieniem stron...., - albo zlozyc wypowiedzenie i isc na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Jeżeli przenosił cie na inne stanowisko to na pewno musiał ci dać do podpisania dokument w którym pisze że wyrażasz na to zgodę. Nie musisz jednak zgadzać się na tą zmianę warunków pracy i wtedy chyba możesz zrezygnować. Najlepiej jeszcze dopopytać kadrową w zakładzie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
dopytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×