Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam dylemat z imieniem

Jakie imię lepsze Tymon czy Tymoteusz?

Polecane posty

Gość gość
HAha tak mój pies się zwie Proszę was wszystkich nie nadajcie imion ośmieszających, przecież to się kojarzy z płynem do naczyń!! A może go nazwiesz Tadeusz czy jeszcze inaczej po staremu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz bardziej do mnie przemawia niż Tymon. A odnośnie wpisu powyżej - co jest złego w imieniu Tadeusz? Świetne imię. Mały Tadzio, później w szkole Tadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Dla mnie imie neutr.choc wole Tymon! Jest proste bez udziwnien. Tymon i Tymoteusz do ok10rz beda Tymkami, ale dalej bie oszukujmy sie, ze jtis bedzie zdrabnia, Tymon bedzie Tymonem a Tymoteusz bedzie mial problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymon to brzydkie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno i drugie imię jest do chrzanu. Daj tak dziecku na imę to będą je koledzy gwałcić. skrzywisz dziecko na całe żyie dając mu tak kijowe imię wycudowane. Albo imię Wiktor, które pochodzi od Wiktoria. Jak baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isiaaaam
my mamy Tymonka :) ma 7 mm - jest sliczyn, wrazliwy i bystry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Tymka
My mamy od 28 września Tymoteusza. Nam się bardzo podoba (mąż przekonal się troszkę później do tego imienia,a mi się od początku podobało)! Na Tymoteusza można mowic tez Tymon;-):-) Sugerowalam się też znaczeniem tego imienia i co piszą o osobach noszacych to imię;-) Imię robi furorę wśród znajomych, bo w ostatnim czasie Tymonow jest juz kilku wśród naszych znajomych:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymek srymek-tak krzyczały dzieci a imię nieładne poziom Natanka albo i gorzej . W przedszkolu było 2 Tymków a mamuśki ich - pretensjonalne niemłode baby wyfiokowane i agresywne. Jeden Tymek jakby autystyczny chorobliwie blady wymiękły jakiś drugi wrzeszczący i napastliwy wobec pozostałych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kazdym imieniu mozemy mowic dobrze i źle;-) Kazdy z rodzicow ma inny gust. Jednym podobaja się staroswieckie imiona, drugim malo znane nowoczesne, a innym oklepane. Wazne na jakich ludzi ich wychowamy...Tymek moze byc dobry i zly, tak samo jak Staś czy Alan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trmoteusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie ani Tymon ani tym bardziej Tymoteusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymon to bardzo ladne imie, nie sluchaj osob, ktore pisza ze dziecko bedzie sie wstydzic! Niby dlaczego? Tymek jest o wiele lepsze niz Szymek, a przeciez znamy mnostwo Szymonow. Sama sie zastanawiam pomiedzy Tymon a Bruno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne nie jestm w moim guscie ale juz ztych dwoch lepsze jest Tymon. tymoteusz kojarzy mi się z uszami, tak samo jak Mateusz, brzydkie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz ladniejsze, ale sa rozne gusta.w kazdym razie lepsze skojarzenie Mateusz (czemu sie nie podoba, ladne imie) niz demon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj Timon i jest ok :D a jak będzie drugi to Pumba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

Tymoteusz;) - lada dzień mój drugi syn tak będzie miał na imię, moim zdaniem pięknie. 

Pierwszemu daliśmy imię Gniewomir-Gniewko;) tez nietypowe imię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Agula napisał:

Tymoteusz;) - lada dzień mój drugi syn tak będzie miał na imię, moim zdaniem pięknie. 

Pierwszemu daliśmy imię Gniewomir-Gniewko;) tez nietypowe imię 

Gniewko jest nietypowe, ale Tymon jest w pierwszej 20-stce, a Tymoteusz w pierwszym polroczu jest na 26-stym miejscu- bardzo popularne imie w tym roku.  Takze jezeli chcesz nietypowe imie to nie Tymoteusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×