Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka*

prezenty dla 10-latki i 40-latka

Polecane posty

Podpowiedzcie mi proszę co można kupić na 10-te urodziny dziewczynce i na 40-te urodziny mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czym się interesuje dziewczynka? kup jej książkę lub jakąś grę albo pamiętnik. dziewczynki teraz też lubią gadżety z hannah montaną, np perfum:-) a facetowi perfumy, polo, brelok do kluczy np ze srebra wygrawerowany:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie widziałam, żeby mała czytała jakiekolwiek książki poza lekturami :o Pamiętnik dostała na dzień dziecka, a gry się nie sprawdzają, bo jest jedynaczką i nie ma z kim grać a sama na komputerze na przykład nie lubi :) Z kolei 40-latek ostatnio dostał perfumy, ubrania raczej się nie sprawdzą, a brelok może bardziej, ale nie zdążę do niedzieli go kupić i wygrawerować. Są jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z prezentem dla małej mam jeszcze czas, ale Smyk to chyba dobry pomysł, bo ona często tam kupuje :) A 40-latek to mój wujek i chyba nie wypada mi kupić alkoholu :) Poza tym nie wiem co pija, zazwyczaj na imprezach to wódka lub piwo. A przecież nie kupię whisky skoro ma stać tylko dla ozdoby :) Wolę bardziej praktyczne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o jakiejś książce, ale kiepsko z wiedzą na temat jego zainteresowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×