Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madlen85 :)

Obiad na dziś!

Polecane posty

zupa krem z groszku zielonego z kleksikiem śmietany i groszkiem ptysiowym. Na drugie makaron z sosem pesto, sama robię. Dzisiaj na zielono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wyjatkowo dwa dania, bo wyjeżdżam i nagotowałam młodzieży nazapas - ogórkowa i duszona karkówka w plastrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdsh fd
a ja mam na dzis bigos(co od brata z urodzin wczoraj dostalam) i ziemniaki z koperkiem,a co tam,przy garach dzis nie stoje :) ale na pozniej bede robic nalesniki z twarozkiem(to zawsze tylko patelnia a nie gary)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podchodze z humorem
kurze piersi w sosie smietankowym, ziemniaki z czosnkiem i galka, zielona fasolka (taka bardzo dluga!) i winko do popicia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak w piekielnie ostrym curry ze świeżą kolendrą. Mąż wyjechał, wreszcie mogę zjeść coś, co wylane na podłogę przygryza się przez drewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Steki z łososia z salsą owocową. Jeszcze mus z mango sobie zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyk z cukinią
w sosie jogurtowym z makaronem uwielbiam lekkie dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś szaleję: kaczka z jabłkami w majeranku + kluski śląskie+ buraczki i obowiązkowo czerwone winko. Jak kochać to księcia, jak kraść to miliony a jak jeść to tak, żeby to poczuć w żołądku. Odchudzaniu mówię stanowcze Nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj łosoś z kurkami z parmezanem i świeżą bazylią I sałatka z winegretem. Yes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkapatka
kluski slaskie roladki nadziewane ogorkiem cebulka boczkiem w sosie do tego czerwona kapustka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała - świetny pomysł, już sobie go spisałam i zrobię chyba jutro a ja dziś robię kotlety z cukini, do tego ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×