Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sinsin

Czy ktoś z Was był na wczasach dla singli?!

Polecane posty

Gość sinsin

I jak było? Jak to wyglądało? Jest tu ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinsin
mam ochotę wyjechac na takie wczasy i obciągnąć kilka pytongów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzucona panna mldoa
ja bym pojechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinsin
ja tez bym pojechała, ale nie wiem jak tam będzie i czego sie mogę spodziewać. Może jednak ktoś był i podzieli się wrażeniami? Chodzi mi po prostu o miłe spędzenie czasu. Bo nie mam z kim pojechać. A samej na własną rekę to też nijak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinsin
Był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklana pUapka
ja jade za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinsin
A wtym roku ktoś był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikajej
czytalam o tym. sam pomysl super, ale ponoc 80% takiej wycieczki to kobiety, facetow malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konk@
Raz, że zdecydowana większość kobiet (co akurat nie stanowi dla mnie problemu), ale znaczna część osób na takich wakacjach jest już w mocno zaawansowanym wieku. Przynajmniej tak słyszałam od znajomego, który był na takim wyjeździe. Poza tym są to stosunkowo drogie wyjazdy... Trzeba zapłacić za pojedynczy pokój (ewentualnie można wziąć 2- osobowy, ale nie masz pojęcia na kogo trafisz. Coraz więcej biur podróży organizuje takie wyjazdy, ale jeśli mam być szczera, to zdecydowanie bardziej odpowiada mi pojechanie ze znajomymi, co jest ocxzywiste. Ale jeśli nawet nie uda się zebrać znajomych, to zbieram ekipę przez internet. W te wakacje już na drugi wyjazd pojechałam z ludźmi z portalu twoja-podroz.pl. Bardzo fajna sprawa. Jest w internecie trochę takich portali, na których można zamieścić ogłoszenie i znaleźć towarzystwo na wakacje. Albo po prostu dołączyć się do jakiejś grupy, która szuka jeszcze ludzi na wyjazd. Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, koleżanka mi podpowiedziała rok temu i faktycznie warto. Nie dość, że taniej i bezpieczniej, to przede wszystkim raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×