Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fotelikowyowy

Krzeselko do karmienia...

Polecane posty

Gość wyglada fajnie
i pomyslowo, ale nie mialam takiego, mamy prima pappa i jest niezle. To z kolei dobre dla kogos kto ma malo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo praktyczne. Tyle, że
to nie krzesełko, a nastawka na dorosłe krzesło. Mimo to świetny wybór! :) Widziałam je już dawno temu na stronie internetowej Fishera. Praktyczna rzecz, bo łatwo możesz zdemontować jeśli masz gości, możesz postawić na podłodze, zabrać na wakacje, albo do dziadków. Kupuj i się nie zastanawiaj! :) No i design też świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heooeee
fajne ja mam prima papa od peg perego jest bardzo fajne dobrze sie dziecko wyjmuje i wsadza ma duzo miejsca 2 tacki regulacja tak ze od 6 miesiaca mozna dac dziecko. jedynym minusem sa biale lub bezowe pasy ja mam w peg bezowe i to koszmar je doprac bo z tylu sie nie odpinaja wszytskie tak wiec moja rana jesli chcesz zeby fotelik byl ladny na dluzej czy sluzyl kolejnemu dziecku to kup takie co ma ciemne pasy bo plamy na bialych doprowadza cie do szalu a nie idzie ich uniknac jak karmi sie dziecko lub potem jak samo je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na plamy też jest sposób
:) Kojarzycie takie śliniaki, które wyglądają jak kitel? Z długimi rękawami na gumce, niekiedy nawet golfem, żeby nic nie ciekło po szyi? :) Są w sklepach. W Mothercare widziałam najfajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyglada fajnie
do heooeee: nasze prima pappa ma szaro-stalowe pasy wiec na nich nie widac zabrudzen,ale szczerze mowiac nigdy pasow nie uzywalam, moze na samym poczatku. U nas krzeselko sluzy tylko do posilku wiec druga tacka "zabawowa" nie jest raczej uzywana :) A i jeszcze mamy ten duzy sliniak z rekawami kiedy je obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×