Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karioka1111

Nauczyciele

Polecane posty

Gość Karioka1111

Witam! Czy są tu osoby, które pracują jako nauczyciel ale ukończyli studia wyższe nie związane z pedagogiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty myślisz
że jak nauczyciel to pedagogike kończył ? Studiuje sie "normalne" kierunki, a potem robi kursy pedagogiczne bądź podyplomówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
Właśnie to nie jest fajne kiedy ktoś kto nie studiował pedagogiki zostaje nauczycielem pozrobieniu kursu.Bycia pedagogiem nie da sie nauczyć ot tak a pedagog i nauczyciel to w dzisiejszych czasach zawsze jest to samo ... http://tnij.org/turystykanokaut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama piszesz
"bycia pedagogiem nie da sie nauczyć". Albo ma ktoś iskre bożą albo nie. Jak ma to mu 1,5 roku studiów podyplomowych wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Wiem, że nie wszyscy kończą 5-letnie studia pedagogiczne ale czy tacy nie są lepiej traktowani od tych, którzy kończyli pedagogikę podyplomowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy "od czego" nauczycielem
chcesz być. Jak chcesz uczyć technologii budownictwa w technikum budowlanym to musisz skończyć budownictwo, jak języka polskiego to filologie polską; 5-o letnia pedagogika ( i to konkretna specjalność ) jest ci potrzebna przy nauczaniu początkowym, w szkole specjalnej (i to nie zawsze), ośrodkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Chcialabym uczyć w przedszkolu lub w klasach I-III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy od czego
a co skończyłaś ? Jak cos humanistycznego to może uda ci sie znaleść jakąś 3-letnią magisterke Albo po prostu licencjat. Albo zrób studia podyplomowe z tym,że będziesz musiała chyba liczyć na jakiegoś znajomego dyrektora podstawówki bądź przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
A może to strata czasu? Liczę się z tym, że ktoś po 5 latach pedagogiki będzie po prostu lepszy na stanowisko nauczyciela. jestem po zarządzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksja_purpurowa
musisz miec minimum lic z pedagogiki wczesnoszkolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od czego
no tak, czas to pieniądz A tu 3lata studiów i 5 lat do mianowania ( wtedy "jako tako" sie zarabia) W sumie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karioka1111
Myślałam o 1,5 roku podyplomówki przygotowanie pedagogiczne i 1,5 roku podyplomówki z wychowania przedszkolnego. To tak jakbym miała licencjat bo magistra to mam z zarzadzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od czego
a po co ci to 1,5 roczne przygotowanie pedagogiczne ? To jest dla przedmiotowców ! Chcesz 3 lata rób licencjat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie porazka
nie liczy sie intelekt liczy sie interes!jaka nauka hahaha czasem wchodze na te posty bo lubie sie posmiac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martamilos
Ja też myślałam o pracy jako nauczyciel. Ukończyłam zarządzanie ale nie mogę znaleźć pracy. Chciałabym pracować z dziećmi ale nie mam przygotowania ani kwalifikacji. Zaczynać drugie studia, czy wystarczy podyplomówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5V9hYeihSzJXE4w0Ti4K8Ixl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×