Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin21-zdradzony

zdradziła - wybaczyć?

Polecane posty

Gość Marcin21-zdradzony

Moja dziewczyna po 1,5 roku związku niedawno mnie zostawiła. Oboje mamy po 21 lat. Płakała gdy mnie rzucała - mówiła, że MUSI tak po prostu zrobić. Jak się szybko okazało zostawił mnie dla kogoś innego. Świat mi się zawalił, bo romansowała z nim za moimi plecami. Spotykała się nim jak jeszcze była ze mną. Sam nie wiem co mnie bardziej zabolało - to czy mnie rzuciła, czy to że mnie oszukiwała i spotykała się znim za moimi plecami. W każdym razie mój świat się zawalił. Ale to nie koniec, ostatnio od znajomych sie dowiedziałem, że ona zostawiła mnie dla swojego szefa (żonatego, 12 lat starszego z 2-ką dzieci). Nie wierzyłem! Zapytałem się Jej wprost - zaprzeczyła, ale wszsyscy inni w tym Jej przyjaciółki potwierdzają to. Teraz dopiero świat mi się zawalił. Po prostu nie mogę zrozumiec jak ona może być tak głupia... Wychodzi na to, że w ogóle jej nie znałem. Czuje się zupełnie upokorzony i oszukany. Minęły 3mce od tych wydarzeń (nadal się nie otzrąsnąłem) i wszystko stało się jasne. Potwierdziły się wszystkie fakty. Moja eks zostawiła mnie dla swojego szefa, ale ponieważ żona szefa zagroziła rozwodem gdy się wszystko wydało, moja eks zostawiła tę robotę i przestała sie spotykać z nim. Teraz chce wrócic do mnie... Nie wiem co zrobić, gdzieś tam wewnętrznie ja kocham. Powiecie że jestem idiotą - bo chyba jestem, ale tak właśnie czuje. Boją się tylko czy to się nie powtórzy! Pytałem Jej się czy sypiała z szefem. Gwałtownie zaprzeczyła, ale wszyscy dookoła mówią coś innego. Poza tym raz z torebki wypadła Jej paczka prezerwatyw, a nigdy wcześniej ona ich nie nosiła (to było moim obowiązkiem). Sam nie wiem co robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zruchaj jej kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
Koleżanki? Wolałbym zruchac jej szefa ale jest stary i obleśny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
" Koleżanki? Wolałbym zruchac jej szefa ale jest stary i obleśny" - to oczywiście podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdzieli glupoty ta twoja ex. Pomysl człowieku, pomysl. Rusz ta mozgownicą, w koncu masz ja od czegos. Jak mogla cie rzucic, a sie z nim nie kochala. Teoretycznie jest to mozliwe, ale nei praktycznie. On byl lepszy, poległeś. Znalazles u niej paczke prezerwatyw, a to zawsze ty je nosisz,nie ona. Skad sie u niej znalazly, z nieba spadly? Do tego zaprzecza, ze sie z nim nei kochala. Ma cie za osła. Olej ją, zostaw ją, wymaz z pamieci, bo naprawde nei warto. Jesli cie rzucila, a nawet by sie z nim nei kochala, to i tak daj sobie z nią spokoj. Zdradzila dzis, ty ja przyjales spowrotem, bedzie zdradzac i jutro bo i tak ja przyjmiesz i wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sam znajdziesz odpowiedz..... przeczytaj sobie swoja odpowiedz..... za kazdym razem gdy ja wprost pytales - przeczyla...... wiesz prawda ma krotkie nogi.... lepiej zrobic z serca kamien niz zyc z kims komu nie ufasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia74
Trudny orzech do zgryzienia masz przed sobą >>>> ten facet musiał jej czymś zaimponować a teraz jak została sama to chce wrócić pod bezpieczne skrzydełka ...... daj jej szansę spróbuj jeszcze raz może faktycznie zbłądziła...... co Cię nie zabije to Cię wzmocni >>>> Jest też inne rozwiązanie wylecz się z niej poszukaj innej ale czy twoje serce Ci na to pozwoli???? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest z tobą autorze dla wygody. Nie traktuje cie serio. W miedzczasie szuka kogos powaznego, ale nei ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena93u4765
Gdyby Cie kochala to by Cie nie zdradziła i nie zostawila dla kogos inne.-to proste.A teraz chce do Ciebie wrocić z "braku laku". Nie decyduj się na to bo niedlugo znów będziesz cierpial.Pozatym miej troche honoru i szacunku do siebie. No i najwazniejsze-ona Cie nie kocha bo inaczej nigdy by Cie nie zdradziła ani nie zostawiła dla kogoś. Ciekawe czy chciałaby do Ciebie wrócić,gdyby żona szefa się o wszystkim nie dowiedziała i nie postawila mu ultimatum...? Chyba odpowiedz jes jasna niestety. Pocierpisz,pocierpisz i Ci minie,nie ty pierwszy i nie ostatni jesteś w takiej sytuacji.Poszukaj sobie lepiek kobiety która będzie Cię naprawde kochała. Powodzenia i nie wracaj do niej!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
chyba ją po prostu kocham... Mówiła, że ten facet był czuły i doświadczony (był 12 lat starszy od niej) i dawał jej poczucie bezpieczeństwa i to jej zaimponowało. W sumie nie dziwie się - młodym dziewczynom często imponuja starsi goście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po co sie masz wpieprzac znowu w to samo gowno - tylko dlatego ze ma fajna dupe i czujesz sie przy niej dobrze ? istnieja wartosciowe laski nimi sie zajmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccca
marcin ale jestes naiwny , ok wybaczysz a za jakis czas znowu jej ktos "zaimponuje' i znowu dostaniesz kopa w dupe, i tak w kolko, bezendu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
no ja wiem, macie racje. Ale nie wyobrażam sobie życie bez niej. Na początku tez myślałem że mi przejdzie. Tydzień, dwa, miesiąc dwa miesiące - nic nie przechodzi. 1,5 roku z nią było cudowne! Ma tez fajne ciało... Zaraz idę się aolkoholizować, poraz kolejny w ostatnim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku ocknij się
potraktowała cię jak szmatę a teraz jak dostałą kopa chce wrócić? weź się w garść i miej choć odrobinę godności, jeśli przebaczysz przy najbliższej okazji przyprawi ci ponownie rogi i przylecisz z płaczem na forum zachowuj się jak facet 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ci sie podoba umów się prześpij kilka razy a potem zwyczajnie rzuć. Nie miejmy złudzeń raz zostawiła cie dla starszego faceta okłamujac do tego może zrobic to jeszcze raz. Swoja droga pytanie jest dlaczego to zrobiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,marusia,.
Marcin, jak zrobiła to raz to, napewno zrobi to i następnym razem. Ale nie wszystkie dziewczyny zdradzają, więc śmiało możesz zaczynać z inną. Większość dziewczyn, jest w porządku. Musisz tylko trafić na odpowiednią. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,marusia,.
Hubertus "Jesli ci sie podoba umów się prześpij kilka razy a potem zwyczajnie rzuć" Nie zgadzam się z Tobą dlatego, że jeśli on jest w niej zadurzony - bo myśli, że ją jeszcze kocha - to, jak ją przeleci to, wcale o niej nie zapomni, lecz jeszcze bardziej się do niej przywiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
dodam jeszcze, że ona nie była nigdy typem ku***wy. Przede mna miała co prawda kilku chłopaków, ale z żadnym z nich nie spała, to ze mna straciła cnotę i to w wieku 19 lat. Więc nie jest typem zdziry. Rozmawiałem z Jej przyjaciółka i ponoc ona totalnie sie zakochała w tamtym facecie. Sam nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
Ponadto ja też chyba zaczynam coś czuć do tego faceta. Zawsze jak na mnie patrzy to mi staje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki... jak laska Cię raz zdradziła bo szukała bezpieczeństwa i oparcia to zrobi to 2 raz, bo teraz jak została odrzucona to wraca do bezpiecznej norki aby potem znów wyleźć i szukać. daj sobie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
Ale ja już zacząłem zastanawiać się nad trójkątem. Wiesz... on jeden i my dwie (tzn dwoje;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
Moj problem zaczyna sie poglebiac. Kiedy tylko widze tego jej szefa zatrzymuje mojego Fiaciora i wale gruche. Fantazjuje o trojkacie z nim i z nia, i co najgorsze, a nigdy nie bylem gejem, lubie sobie wyobrazac ze biore jego wacka do buzi gleboko, zeby tylko mi jej nie bzykal, a on sie smieje i potem wali ja w dupsko, a ona mowi "Marcinku nie patrz, nie patrz, szef juz konczy..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
A nocami śnię o tym jak on nadyma się i woła do niej ze swojego biura: - rere kumkum rere kumkum A ona grzecznie odpowiada nieśmiało spuszczając główkę - z połykiem czy zaguglać? I on się śmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin21-zdradzony
Wy sie smiejecie, ja podnioslem te prezerwatywy. Ta bestia wszystkie chciala ukryc, a one byly uzyte juz! Pytalem jak to zrobila, ona przeprazona ze potem zwijala je z powrotem i zaklejala folie, zebym sie nie kapnal. Faktycznie, potem jak spala, otworzylem je ponownie i zaczalem wachac. Po smaku tez mozna bylo czuc ze uzywane, ale dlaczego ten smak czasami sie roznil? ktos wie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kręci się do czasu aż ostatnie emocje opadną i ściskanie bądź rozkładanie ud nie będą już dawały takiej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak trochę macie rację, ponieważ jak zacząłem się dokładniej przyglądać jej szefowi, to stwierdzam, że ma w sobie on w sobie to coś. I jak się spotykamy to on na mnie tak jakoś dziwnie patrzy. Jakby miał na mnie ochotę. Już sam nie wiem co o tym sądzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Marcin
I nie będzie ci przeszkadzało, że jakiś stary piernik ściskał jej cycki, całował z jęzorem a potem pakował jej sterczącego kutasa międzu szeroko rozwarte uda? Albo, że ssała mu a potem on jej palcóweczkę i lizanko? A to, że patrzył na nią, widział jak się wygina, jak jęczy z rozkoszy, jak dochodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×