Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin21-zdradzony

zdradziła - wybaczyć?

Polecane posty

Gość jezeli ktos zdradzi w zwiazku
pierwszy raz i bedzie to jednarozowy wybryk, to ostatecznie-zaleznie od tego, czy zdradzajacy czuje "skruche" i jak wielka, to rozwazylabym w koncu wybaczenie-jeslibym kochala, natomaist jesli powtorzyloby sie to, to koniec. Powtarzanie bledow to juz glupota, trza sie na nich uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawer chyba nie wiesz co piszesz... nie znasz sytuacji do końca... miał wszystko co chciał i jak chciał... ale zrobił to z innymi bo było ich dwie... no i 2 wpadki zaliczył :) i bardzo mu dobrze... a ja wtedy jak się dowiedziałam tez w ciazy byłam juz... poroniłam oczywiście z nerwów... świata poza nim nie widziałam... a 10 lat to ni był mój wymysł tylko jego... on zwlekał no i w końcu został sam z 2 bachorami i płaci bajońskie sumy na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawer a mam pytanie co powiesz na to iż wśród moich znajomych jest małżeństwo ze stażem 5 lat a byli razem przed slubem jakies 15 lat? I są szcześliwi, on świata poza nia nie widzi... mimo że miał szanse na zdrady bo jest liderem zespołu metalowego (nazwy nie wymienie bo znany)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat jest nie o mnie tylko o koledze... nie wybaczaj tylko znajdź i sam się pusc z inna... bedziecie kwita... i wtedy zobaczysz czy chcesz wrócic i czy ona chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
skoro jest liderem zespołu i nie dymał po koncertach to znaczy, że albo jest gejuchem albo zasranym impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awerty ani jedno ani drugie... poprostu jego kobieta dawała mu wszystko co chciał... tak było... a co do mnie to nie współczuj bo chyba na to zasłuzałam jak tak mysle sobie... moze faktycznie nie dałam mu tego co chciał... ale daje mężowi i nie narzeka a nawet chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Marcin
Weź ją na poważną rozmowę, niech wypije sporo alkoholu a potem jak już będzie napita to niech powie dokładnie jak było, ze szczegółami - jak ją dymał, w którą dziurę, co ona mu robiła i ile razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhyu5rejrtjkr4
ta dziewczyna oszukała Cię i to nie raz,byłeś zabawką w jej rękach ,wiadomo ,że to boli,żyłeś w nieswiadomosci,ale nie bądź naiwny,jest tyle fajnych ,WIERNYCH dziewczyn,jesteś młody i na pewno jeszcze kogoś znajdziesz bo jak będziesz z nią to cały czas głęboko w sercu będziesz miał do niej żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem.... Wiecie co mnie najbardziej wkurza???? To że zrobiła to dla faceta 12 lat starszego. Chyba było by mi łatiwej gdy by to był nasz rówieśnik... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady cioci steni
dobra rada cioci steni: zainstaluj jej w cipce i odbycie fotokomórkę z licznikiem wejścia i wyjścia a czasy stolca niech archiwizuje zdjęciami z datą i będzie wiadomo czy Cie zdradzi do buzi niestety się nie da, za częste podjadanie ale możesz zamontować czujnik temperatury wejściowego systemu, tzn ustawiasz na 36-39 stopni i po tym włącza się alarm który przekazuje info do centrum zarządzania kryzysowego. Jak będzie się z czujnikiem opierać bo posiłki ciepłe itp każ jej w dowodzie miłości jeść zimne lub gorące i teraz możesz już wybaczyć i czekać na rozwój sytuacji. Jeden razz alarm i dziękuje, zrywasz :) 30 zł za poradę się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dotknął i twoja sprawa czy sobie poradzisz z tym czy nie... ja bym nie poradziła sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonio de
Musisz wiedzieć ile razy ją przeleciał ! niech Ci powie jak chce wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz, że sie przyzna? Nie ma szans, skor raz pwoiedziła, że z nim nie sypiała to jakby teraz zmieniła zdanie to by całkiem podwazyła swoją wiarygodność. Nic nie powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyzna się i pójdzie w zaparte... skoro wiesz to wszystko to moze zastanów się czego chcesz i kieruj się pół na pół glową i sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
moze moja wypoiedz Ci pomoże bo ja zdradziłam faceta którego kochałam. według mnie ta twoja dziewczyna cos ukrywa. nie neguje zdrady ale najwazniejsze co człwoiek czuje po niej a on ewidentnie skruchy nie czuje ;/ a to ile razy on ja rżnał nie ma najmnijeszego znaczenia - wystarczy raz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
ja jako ta co zdardziła powiem ci ze Zdrada to zdrada- jednak pomysl nad kwestia uczuc, jesli odeszła ale a nim nie spala znaczy ze coc czuje do niego czyli klapa, jesli odeszła bo gosc dawał jej zajebisty seks to łaczyło ich tylko pożądanie, z autopsji wiem ze człowiek zdradza jak mu czegos w zwiaku brakuje, wiem ze powinno sie rozmawiac ale niestety czasem jest sie za młodym aby o tym wiedziec. ja bym z nia porozmawiała sczerze, Jesli Ci na niej zalezy, daj jej szanse, poznaj jej uczucia, moze ona sama nie wie czego chce, bądz ostrozny ale nie skreslaj jej, jest młoda, niedoswiadczona, moze zroumiala swój bład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasasa
Jak czytam to co piszesz to nie moge uwierzyć... jesteś dobrym człowiekiem, chcesz jej wybaczyc mimo iż cię zdradziła... Ja też mam chłopaka 1.5 roku i mimo tego, że z nikim nigdy nie spałam ani z nim to i tak jestem dziwką, kurwą, szmatą i tak na okragło. Tak mi przykro :( a ty mimo, że zrobiła straszną rzecz masz do niej szacunek... ach to życie jest niesprawiedliwe ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
tasasa ---- jak mozesz pozwolic swojemu mezczyznie tak mowic do Siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasasa
Bo jestem taka głupia :( wiem o tym ale nie jestem w stanie odejść... on mnie tak poniża już wiele razy a ja sie poniżam i prosze by nie odchodził. Przyzwyczaiłam się do codziennych wyzwisk, nie jeżdżę na imprezy nie mam kolegów... nie mogę. Mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allasandro
za pare lat obudzisz sie z mysla ze dla tego gnoja zrezygnowałas z siebie i ze swojego zycia ;/ wiem ze moja gadka nic nie pomoze , to musisz sama zrozumiec ;/ tylko przykro mi z Twojego powodu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odbyłem szczerą rozmowę z Jej przyjaciółką. Wierzę Jej bo ona od poczatku byla po mojej stronie i potepiała zachowanie mojej eks. Na początku nie chciała nic mówic, ale jak Jej wytlumaczylem, że MUSZE to wiedziec, ze musze znac prawde jesli mielibysmy cokolwiek jeszcze budowac to opowiedziala mi jak to bylo. A bylo tak, ze zakochali sie w sobie wzajemnie, ale na poczatku nie robili tego. Dopiero na koncu, gdy juz bylo wiadomo ze musza zakonczyc ten chory układ dwa razy uprawiali seks. Co teraz o tym myślicie? Dwa razy - nie jest źle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj odbyłem szczerą rozmowę z Jej przyjaciółką. Wierzę Jej bo ona od poczatku byla po mojej stronie i potepiała zachowanie mojej eks. Na początku nie chciała nic mówic, ale jak Jej wytlumaczylem, że MUSZE to wiedziec, ze musze znac prawde jesli mielibysmy cokolwiek jeszcze budowac to opowiedziala mi jak to bylo. A bylo tak, ze zakochali sie w sobie wzajemnie, ale na poczatku nie robili tego. Dopiero na koncu, gdy juz bylo wiadomo ze musza zakonczyc ten chory układ dwa razy uprawiali seks. Co teraz o tym myślicie? Dwa razy - nie jest źle, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre rady cioci steni
dobra rada cioci steni: cyt: "gdy juz bylo wiadomo ze musza zakonczyc ten chory układ dwa razy uprawiali seks" za każdym następnym razem jak kogoś pozna a on będzie przykładowo miał wyjechać za 2 dni i nigdy nie wrócić to co jej tam, niech ze 2 razy zrobi mu loda, ze 2 razy głębokie gardło, ze 2 razy nadsstawi jelita ... czemu ? cyt: "Dwa razy - nie jest źle, co?" o 2 razy za dużo nigdy nie pozbędziesz się odczucia, że może właśnie teraz uszczęśliwia kolejnego żonatego męczennika w imię zakańczania chorego związku ;) Kolejnym faktem jest to, że Twoja lub ex (jak ją zwiesz tak zwiesz) okłamuje Cie od początku do samego końca, nawet gdy już wszystko wiadome ona dalej kłamie i na kłamstwie chce budować Wasz związek.... Porażka DOBRA RADA : DAJ SE SPOKÓJ poboli, przestanie znajdziesz lepszą, uczciwszą i nienadstawiającą jelita męczennikom. wartość rady wyceniam na 35 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanów sie, czy aby napewno chcesz być z kims, kto w chwili seksu z tamtym myslal, o nim w kategoriach, jaki on jest cudowny, on ma takie boskie ciałko, jego penis jest taki cudowny, dlaczego nie mozemy byc razem, dlaczego on ma żone, a Ty sobie ciupales w tym czasie w najlepsze w najnowszego NeedForSpeeda na komputerze. Ona Cie zdradzać będzie, ją trzeba trzymac za pysk i do parteru, bo nic z tego nie będzie. Ona ma Cie gleboko w du.pie, Twoje uczucia i Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny Marcin
He he - z tym dwa razy :D A jeśli są inni o których nie wiesz ty ani jej koleżanka? Pomyśl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromca_rowerów_i_ich_części
Też tak miałem:):) niestety trzeba było się wycofać - mierzyć zamiary na siły. Co sobą może reprezentować biedny student, licealista w takim starciu??? Nic wiec należało odejść AAAAleee dziś:)\ mijam Ją z uśmiechem mówię część ale dziś ładna pogoda:) a w duchu dodaję część su..o ale ponieważ minęło 15 lat to dziś ja mam możliwość podrywać 21 latki :) a ona ma wielką dupę i cellulit więc kto jest górą haaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×