Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kcccmmmm

Do tych co mieszkają w bloku i mają kota

Polecane posty

Jeżeli chodzi o miejsce trzymania kuwety to ja trzymam na balkonie :) Kuweta jest zabudowana i dodatkowo zabezpieczona przed deszczem. http://w-a-w-z.bloog.pl/foto,4866749,gal,274182,index.html W domu wcale nie czuć kotem. Kotka jest tak nauczona, że w zimę kiedy balkon jest zamknięty a jej się chce to prosi o wypuszczenie, po załatwieniu sprawy miauczy domagając się wpuszczenia. Kiedy robi się ciepło większość czasu spędza na balkonie, przychodzi do domu tylko kiedy zgłodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to kocina wykazuje dużo dobrej woli, że chce jej się wyłazić na zimno za potrzebą a potem czekac na wpuszczenie, zamiast np. zrobić siusiu w cieplutkim kąciku za regałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaukunka
Kuweta w łazience, w kuwecie wyrzucalny do toalety żwirek porta pine (najlepszy z mi znanych, wydajny i się nie roznosi) regularnie sprzątany i zero problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja ze swoim chodzę na smyczy, bez niej nie można go nigdzie puścić, popatrz sobie na ofertę sklepu apetete.pl sama u nich zamawiałam smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam sąsiadkę, która wyprowadzała kota na smyczy. Moje wychodzą na ogrodzony taras, ale jak spuszczę je z oczu, to uciekają i zaczyna się wyścig po osiedlu ;) No ale żal mi je cały czas trzymać w zamknięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×